Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чому в Прем'єр-лізі гратиме Кіровоград

2016-07-21 12:25 За день до старту футбольного чемпіонату України переглядав календар змагань і порожню ще турнірну таблицю. І ... Чому в Прем'єр-лізі гратиме Кіровоград

За день до старту футбольного чемпіонату України переглядав календар змагань і порожню ще турнірну таблицю. І побачив два різних чемпіонати.

Микола Несенюк

За версією Федерації футболу України серед дванадцяти команд вищої ліги є представники Дніпра, Кам’янського та Кропивницького. Коли ж зайти на сайт «Прем'єр-ліги», побачимо, що у чемпіонаті гратимуть команди Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кіровограда.

Не думаю, що співробітники «Прем’єр-ліги» не знають, що ці три міста перейменовані відповідно до закону про декомунізацію. Хлопці там молоді, освічені, англійською вільно говорять, усіма мобільними додатками користуються. Також упевнений, що цим хлопцям глибого начхати на комуністів Петровського, Дзержинського та Кірова: вони виросли вже у незалежній та демократичній Україні. То чому ж тоді співробітики «Прем’єр-ліги» зволікають із зміною назв перейменованих міст?

Думаю, що загадки тут жодної немає. Це просто пароль такий. Називаєш Кам’янське Дніпродзержинськом, значить «свій». Для кого «свій»? А ви не здогадуєтесь? Кому у нас два десятки років «не заважали» тисячі монументів Леніну та десятки тисяч вулиць того ж Леніна та інших дзержинських? Кому «заважала» жити українська мова?

Якби ті хлопці із «Прем’єр-ліги» були трохи старші, то вони б і Луганськ називали би Ворошиловградом, і Донецьк — Сталіно. Нічого, «старші товариші» і так добре зрозуміли, що у «Прем’єр-лізі» усі свої. І не лише там. Передчуваю задоволення від читання вітчизняної спортивної преси після першого туру футбольного чемпіонату. Хто з них називатиме Дніпро та інші міста старими комуністичими назвами, а хто ні? Ось і подивимось тоді хто «свій», а хто «чужий», хто наш, а хто «не наш». Пароль простий — «Кіровоград».

Микола НЕСЕНЮК

21.07.2016, 12:25

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть