Україна - Естонія. Оцінки нашим

2012-05-28 23:27    Закінчилась перша товариська гра нашої збірної, пропоную переглянути мій варіант оцінок нашим гравцям:

П'ятов - (6.5) Хоча в цьому матчі воротарю ставити оцінку нема за що, проте ворота сухі, а значить відстояв. Треба дати шанс Ковалю, чекаю його у матчі проти Австрії.

Селін - (7.0) Зіграв на пристойному рівні, вище голови не стрибнув. Напевне буде основним ЛЗ на Євро.

Хачеріді, Михалик, Ракицький - (7.0) Хачеріді можна дати і 7.5, бо зіграв увесь матч. Претензій немає ні до кого із захисників. Кучера чи Манзюка треба відправляти додому.

Гусєв - (7.5) Гол забив, зіграв, як властиво, дуже добре. Взагалі, фланги наші виглядаюсь непогано.

Назаренко - (7.0) Гольова передача, і достатньо непогана гра у виконанні півзахисника Таврії.

Тимощук - (6.5) Толік може грати значно краще, проте сьогодні я його розумію, адже перший збір з командою був пропущений. Всі ми знаємо чому.

Коноплянка, Ямоленко - (7.5) Наші дві надії збірної грали досить непогано, були лідерами... На Євро я від них чекаю більшого, вони на це здатні.

Воронін - (6.5) Може краще, я знаю. На жаль, ситуація в його клубі дає відбиток на якість гри у збірній.

Девіч - (7.0) Альтернативи у нападі я не бачу... А взагалі зіграв непогано, за м'ячі боровся, моментів не марнував. Коротше, награв на свій рівень.

Шевченко - (7.0) Основний конкурент Девіча буде. Відведений для легенди нашого футболу провін результативно, ефектно віддав гольому на Мілевського.

Мілевський - (6.5) Зіграв гірше своїх можливостей, не вистачає йому швидкості для гри в основі... Гол він звісно забив, але... Більш нічого.

Алієв - (6.5) Провів тайм досить непогано, м'яча не втрачав, добре грав у обороні, перервав перспективну контратаку суперника. Мало було гострих передач вперед, але знаючи, хто грав у нападі... Я його розумію. На Євро напевне буде запасним, але може пригодитись.

Селезньов - (4.5) Він буде основним на Євро? Не, не слышал (с)... Рівень Іллічівця імхо... Пора додому, хлопче...

Бутко - (6.5) Вдало замінив Гусєва, для лавки на Євро буде чудовим варіантом. Віддавав класний навіс на нападника, але там опинився Селезньов.

Взагалі, наша збірна відіграла пристойно, не зважаючи на розслабленість естонців. Перший тайм залишив масу приємних спогадів. Щодо складу, то для мене залишається відкритим питання плеймейкера. Поки що Назаренко фаворит, а там буде видно. Хотілося б побачити гру Ротаня, Гармаша. Начуе все, чекаємо на гру з Австрією. А сьогодні, з перемогою!

28.05.2012, 23:27