Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Открытое письмо президента ФК Говерла

2012-05-29 13:31 Президенту ФФУ Суркісу Г.М.Президенту ПФЛ Бальчосу М.В.Куратору системи арбітражу Колліні П.в. о. Президента ФК «Металлург» Запоріжжя ...

Президенту ФФУ Суркісу Г.М.

Президенту ПФЛ Бальчосу М.В.

Куратору системи арбітражу Колліні П.

в. о. Президента ФК «Металлург» Запоріжжя Курагнському А. В.

Футбольній спільноті України

Шановні панове!


24 травня 2012 року у матчі 33 туру між ФК «Металург» Запоріжжя і ПФК «Севастополь» відбувся ряд подій які викликали чималий резонанс не лише в пресі, а й у кулуарах всієї футбольної спільноти, навіть на найвищих її рівнях.

ФК «Говерла» Ужгород не може бути осторонь даної ситуації, перш за все як клуб, який до 31 туру чемпіонату брав участь у боротьбі за одну з путівок до Прем’єр Ліги саме з цими двома командами, та мав нагоду відчути всі її відголоски.

Більше того, ми чудово розуміємо емоційне спустошення, яке наразі переживає колектив запорізького «Металурга». Адже 5 листопада 2011 року ми пережили такі ж відчуття після не менш суперечливої поразки саме від «Севастополя», та саме у виїзному матчі. Спільними рисами цих ігор є не лише хід поєдинку, зміна рахунку та його кінцевий підсумок, а й низький рівень арбітражу. Але некваліфікованість, продемонстрована Костянтином Трухановим у центральному на той момент матчі Першої ліги не завадила йому потрапити до списку арбітрів номінованих на обслуговування матчів Прем’єр Ліги, в яких він вже встиг відзначитися неоднозначними вилученнями та призначенням суперечливих пенальті.

На жаль, реалії вітчизняного футболу дозволяли передбачити саме такий сценарій розвитку подій у даному матчі, що було недвозначно відзначено у заявах та інтерв’ю футбольних функціонерів різних рівнів, ознайомлених із станом речей в боротьбі за вихід до Прем’єр Ліги .

Не може не викликати здивування як реакція головного тренера, гравців та керівницства ФК «Севастополь» так і деяких наших футбольних діячів з приводу другого м’яча забитого в ворота «Металурга». Невизнання факту порушення правил Сергієм Кузнєцовим, є демонстрацією відвертого зухвальства та впевненості в власній безкарності. Ми з нетерпінням очікуємо офіційної заяви з цього приводу куратора системи арбітражу П’єр Луіджі Колліни. Адже цілком очевидно, що призначивши арбітра ФІФА Віктора Швецова на гру такого високого ґатунку він перш за все, покладався не лише на його високу професійну кваліфікацію але й на особисті якості, так як і принциповість та об’єктивність. Дуже прикро що вітчизняні арбітри своїми помилками регулярно створюють підстави для критики роботи пана Колліни, адже як раз в його незаангажованості та принципивості сумнівів виникати не повинно.

Підсумовуючи все вище написане хотілось би висловити слова розуміння та підтримки колективу ФК «Металург» (Запоріжжя), зокрема Андрію Курганському та запорізьким уболівальникам. Не варто втрачати віру й опускати руки. Попереду ще один тур, в якому все може змінитися. Принциповість, непохитність та сила чернівецької «Буковини» у власних стінах є відомими на всю Україну, а в бік їхнього двобою з «Севастополем» будуть направлені погляди усієї футбольної України. Звичайно, це не той випадок, коли можна сказати що все у Ваших руках, але віра помирає останньою, тим більше віра у справедливість.

Прошу увесь колектив чернівецької «Буковини» знайти в собі мотивацію та проявити найкращі професійні якості у майбутньому матчі проти ФК «Севастополь». Висловлюю щире сподівання що усі професійні клуби, футбольні діячі та просто любителі гри мільйонів, яким не байдужа доля українського футболу приєднаються до даного заклику.

Давайте грати у Футбол, та робити його кращим разом!

З повагою Перший віце президент

ФК «Говерла» (Ужгород) Олександр Шуфрич


zakarpatie.com.ua
29.05.2012, 13:31
Jkenama
Автор:
(Jkenama)
Статус:
Опытный писатель (451 комментарий)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Барселона Эйбар 1 : 0   19 сентября 23:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть