Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Перший претендент на заміщення вакантної посади

2012-05-31 17:19 Президент ближче до осені може звільнити Б.Колеснікова – джерело [31.05.12 13:53] Автор:   Тарас Джміль КИЇВ. 31 ...

Президент ближче до осені може звільнити Б.Колеснікова – джерело
[31.05.12 13:53]
Автор:   Тарас Джміль

КИЇВ. 31 травня. УНН. Вже наприкінці літа або на початку осені Президент Віктор Янукович у рамках обіцяних кадрових чисток може звільнити з посади «недоторканного» віце-прем'єра і міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.

Про це УНН повідомило джерело в Адміністрації Президента.

Співрозмовник агентства лише підтвердив гіпотези українських політологів про те, що звільнення Бориса Колеснікова буде мотивуватися надмірною витратою у коштів під час підготовки до ЄВРО-2012. Адже як відомо, Україна витратила значно більше грошей на підготовку до спортивного свята, ніж Польща.

Крім того, співробітник агентства додав, що ще однією причиною для звільнення є невдалі "реформи, зокрема,  дорогі квитки на Hyundai на залізниці  - напряму асоціюються з міністром інфраструктури"

На уточнююче запитання кореспондента УНН, чи можна говорити про "кланові розборки"  фігур, наближених до Президента, співрозмовник зауважив, "що не береться це коментувати, адже Колесніков є особою наближеною до Р.Ахметова".

Як повідомляв УНН, Президент Віктор Янукович заявив, що реформи в Україні гальмують деякі члени уряду. Виявити саботажників він доручив прем'єру Миколі Азарову. Про це голова держави сказав на засіданні Ради регіонів 24 травня.

Джерело:  УНН

----------------------

Якраз через три місяці відбудеться черговий звітно-виборний Конгрес ФФУ. А через місяць - завершиться Євро, і посада міністра інфраструктури вже стане анахронізмом...

PS: Богя - голова Донецької обласної федерації футболу (за сумістництвом, на громадських засадах. Там керують інші...)

31.05.2012, 17:19
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27321 комментарий)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Ливерпуль 1 : 1   26 сентября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть