Відбір до Євро-2013. Українська "молодіжка" в меншості втримала перемогу над фінами

2012-06-10 11:56                                 ...

Павло Яковенко побачив перед собою червоне світло. Фото: football.uaПавло Яковенко побачив перед собою червоне світло. Фото: football.ua

Молодіжна збірна Україна кілька поправила своє турнірне становище у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2013. У суботу підопічні Павла Яковенка обіграли в гостях фінських однолітків - 2:1.

Обидва голи стали наслідком грубих помилок господарів.

Незадовго до перерви голкіпер фінської збірної Валтер Війтала не впорався з ударом Романа Безуса за меж штрафного, упустивши м'яча за лінію воріт. А вже у другому таймі нерозторопність захисника і голкіпера привела до того, що Будковський переправив м'яча у порожні ворота.

Зазначимо, що до кінця зустрічі пристрасті розпалилися, і арбітр вирішив проявити принциповість тільки по відношенню до українців, вилучивши Віталія Віценця, а потім показавши червону картку і Павлу Яковенку.

Фінляндія - Україна - 1:2 (0:1)

Голи: Безус, 39 (0:1), Будковський, 70 (0:2), Похьянпало, 87 (1:2)

Вилучені: Люлька, 61, Віценець, 90 +3, Яковенко, 90 +4