Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Кашшаі-Вакс - відчуйте різницю

2012-06-22 07:29 Сьогодні прочитав вью, в якому Кашшаі визнав свою помилку з незарахованим голом в ворота зб. Англії, ...

Сьогодні прочитав вью, в якому Кашшаі визнав свою помилку з незарахованим голом в ворота зб. Англії, що наштовхнуло мене на порівняння з помилкою Вакса в матчі Шахтар -Динамо.

Кашшаі сказав, що вся бригада після матчу дивилась повтор епізоду і визнала свою помилку.  Додав також, що можна гарно відсудити практично весь матч, а зробити одну суттєву помилку, яка буде мати величезні наслідки.

Ось, шановні, відчуєте різницю. Ці дві помики арбітрів десь на одному рівні. Адже обидві суттєво вплинули на результат обох матчів. Кашшаі помилився через 5 суддю і суддю на лінії. Адже раніше не було цих "зайвих" (4 і 5) суддів. І спорне взяття воріт мав фіксувати боковий. Думаю, мало хто буде звинувачувати Кашшаі в тому, що він САМ не бачив факт пересікання лінії. Це повністю на совісті 5 арбітра, а також бокового. Але на повторі видно, що боковий не був на лінії воріт, він банально не встиг за переміщенням м'яча. Хоча мав би встигнути.Це його робота.

Тепер порівняйте з поведінкою Вакса. Рішення приймав він САМ, "чудив" він сам. Ви читали/бачили визнання Ваксем своєї помилки, вибачення перед Динамо за грубу помилку у тому матчі. Якщо таке хтось бачив, скиньте ссилку.

А наразі, панове, відчуйте різницю.

 

22.06.2012, 07:29
Ruslan5555
Автор:
(Ruslan5555)
Статус:
Наставник (1835 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Валенсия Реал 2 : 1 Закончился
Лига Европы Османлыспор Олимпиакос - : - 23 февраля 18:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть