Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

В.Вацко найкращий

2012-07-02 11:40 Вчора, під час перегляду фіналу Євро-2012, єдиним недоліком перегляду для мене стали коментатори на першому національному. ...

Вчора, під час перегляду фіналу Євро-2012, єдиним недоліком перегляду для мене стали коментатори на першому національному. Хотілося б запитати у цих коментаторів, що вони, власне, під словосполученням "коментар матчу" розуміють. Для чого розразувати і показувати людям свою ерудицію, якщо народ хоче коментар матчу, який відбувається.

Мені не потрібно знати під час перегляду фіналу, хто мав би грати у зб. Іспанії, чи зб. Італії, я хочу чути коментар того, що відбувається зараз на полі. І коментар "професійний". Наприклад, для чого розказувати про Крішіто, якого не має на полі, чому його не має. Люди, які цікавляться футболом, без них це знають, чому того ж Крішіто не має на Євро. Вкінці-кінців, ХХІ століття на дворі, - хто захоче, знайде будь-яку інформацію в інеті. Шановні коментатори, є таке гарне прислів'я: "Деколи краще жувати, ніж говорити". Дайте людям подивитись футбол, дайте послухати трибуни, для чого стільки без перестанку теревенити один навипередки другого. Ми знаємо, що ви ерудовані хлопці, але чого забагато - завжди шкідливо. Напевне, найкращий коментатор з наших - це В.Вацко. Ще з ЧС-2006 звернув увагу на його професіоналізм, особливо у матчі Україна-Швейцарія. Людина знає коли зробити паузу, щоби дати телеглядачам послухати стадіон, відчути атмосферу. В нього, як мене, все в порядку з гумором і не має цього беззупинного базікання. Так що, товариші коментатори, підвищуйте кваліфікацію, щоби вас приємно було слухати, а не виникало бажання просто вимкнути звук.
02.07.2012, 11:40
Ruslan5555
Автор:
(Ruslan5555)
Статус:
Наставник (1835 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Вильярреал Реал 2 : 3 Закончился
Чемпионат Англии Ман.Сити Ман.Юнайтед - : - 26 февраля 16:15
Чемпионат Италии Фиорентина Торино - : - 27 февраля 21:45
Чемпионат Англии Лестер Ливерпуль - : - 27 февраля 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть