Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Удачі, Олександр Алієв.

2012-07-14 00:04  Мені шкода, що нашій вісімці довелося піти. Він запальний, він не вміє тримати емоції при собі, ...

 Мені шкода, що нашій вісімці довелося піти. Він запальний, він не вміє тримати емоції при собі, він украй прямолінійний. Він - весь на поверхні, не помітив у нього ні особливої  хитрості, ні підлості, він весь на виду, СПРАВЖНІЙ, без масок і фальші.

У меня двояке відчуття.  З одного боку, взяли хороших  виконавців у центр півзахисту (списали Алієва, назвавши Кранчара непідйомним конкурентом, можливо Ігор Суркіс вирішив не псувати  йому  кар'єру, Алієв такий гравець, який прагне грати кожну гру, тоді він проявляє себе повністю).

Олександр може вирішить гру самотужки, матчі, які  він грав в основі, в минулому сезоні,  все таки приносили резульат ( Дніпро дома і на виїзді 2 г. п і 1гол, Арсенал, Чорноморець, Сток Сіті ) стане Ніко таким гравцем для команди це питання. З іншого боку, залишилися гравці, які ,ну ніяк, не краще Алієва і не будуть так конкурувати з Кранчаром як це міг робити Сашко.

Він приносив "Динамо" чимало перемог в 2008 -09 рр, ( Порту, Спартак, ПСЖ). Він точно не був безнадійним  центральним півзахисником Динамо Київ за останні декілька років.

Щиро бажаю Алієву знайти себе в новій команді і заткнути своєю грою всіх недоброзичливців. Буду вболівати за Дніпро, крім матчів із Динамо. Від усієї душі - удачі тобі, Саша!

   

 

14.07.2012, 00:04
chorniy1
Автор:
(chorniy1)
Статус:
Опытный писатель (322 комментария)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Реал Бетис 0 : 0   20 сентября 23:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть