Динамо - Металург Д 1:0 (14.07.2012) Прем’єр-ліга. Тур 1 Глазами Ультрас ВКДК

2012-07-19 12:25 На матч нічого особливого не готувалось, тому було вирішено висловити своє ставлення до мовного питання. Організатори ...

На матч нічого особливого не готувалось, тому було вирішено висловити своє ставлення до мовного питання. Організатори матчу вирішили не включати Гімн на початку матчу, хоча всі знають, що він звучав на кожному матчі 1-го туру, тому фанати виконали Гімн на початку гри без музичного супроводу. При цьому було піднято текстовку з написом “В Україні 46 мільйонів язиків, але мова у нас одна”.

Крім того всі пісні й заряди в першому таймі виконувались виключно українською мовою. Здавалось би звичайна акція, але вона викликала неймовірний резонанс в пресі, ролик з виконанням гімну опублікували десятки інтернет-видань, показали по телебаченню, а та
кож кілька
газет вирішили зробити інтерв’ю за мотивами цієї акції. Це ще раз підтверджує, що при бажанні ЗМІ можуть роздути величезного слона на рівному місці, якщо їм це буде вигідно. А задумка була, в першу чергу, змусити задуматись фанатів на трибуні в якій країні вони живуть і якою мовою розмовляють...

Крім вищезгаданої акції було підготовано також банер "ВпереД за золотом!", який провисів весь перший тайм на перилах другого ярусу. На початку гри сектор поздоровив золотнікив і вручив їм символічні подарунки. Шиза була явно г., як і гра команд на полі. Лише слем в другому таймі зміг трохи розворушити млявий сектор. А от гол на 92-й хвилині, коли на диво вже ніхто не сподівався... ну самі розумієте що творилось, команда прибігла в повному складі святкувати гол під сектор. Одним словом, заради таких емоційних моментів і ходять на футбол.

Сектор Металурга нічим абсолютно не запам’ятався, чутно їх не було, приїхало десь в районі 60 чоловік.

19.07.2012, 12:25
Лига Европы Рома Милан 2 : 1 Закончился
Чемпионат Италии Дженоа Лацио - : - 19 апреля 19:30
Чемпионат Германии Айнтрахт Аугсбург - : - 19 апреля 21:30
Чемпионат Италии Кальяри Ювентус - : - 19 апреля 21:45