Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Історія Клубу-3

2012-09-09 13:42                                 Уболівальники Фанати «Динамо» (Київ) під час матчу«Металіста» 28 березня 2010 проти року Уболівальники «Динамо» — одна ...

                                Уболівальники


Фанати «Динамо» (Київ) під час матчу«Металіста» 28 березня 2010 проти року

Уболівальники «Динамо» — одна з найчисленніших спільнот в українському футбольному середовищі.

«Динамо» — найпопулярніший футбольний клуб в Україні; опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведене 2011 року, показало, що «синьо-білих» підтримують 40,4 % українських футбольних уболівальників. За підсумками першої частини сезону 2010/2011 домашні матчі киян відвідувало в середньому 8159 глядачів (6-й показник у Прем'єр-лізі). В той же час виїзні матчі «Динамо» викликали найбільший інтерес у чемпіонаті України — в середньому 19010 глядачів на грі. Окрім зацікавленості грою киян місцевих уболівальників, частково цей показник пов'язаний і з високою виїзною активністю фанатів «Динамо», другою у Прем'єр-лізі. Клуб має відомого «суперфана» — Парамона, що відвідує всі ігри команди.

Існує офіційна громадська організація «Фан-клуб ФК „Динамо“ Київ», а також ряд неофіційних фанатських угрупувань. З 2009 року середовище фанатів «Динамо» розділилося на дві частини: члени офіційного фан-клубу уболівають з 8-го та 9-го секторів стадіону імені Валерія Лобановського, а київські ультрас розміщуються на 20-му та 21-му. На цих секторах фанати завжди підтримують команду стоячи.

Кількість активних уболівальників становить 4—4,5 тисяч осіб. Вони дотримуються правих політичних поглядів. Під час оформлення банерів використовується зображення Святослава Хороброго. Ім'я князя носить і журнал «Святослав» — друковане видання динамівських ультрас.

Фанати «Динамо» підтримують дружні стосунки з уболівальниками «Дніпра», «Карпат» (ця трійка — так звана «коаліція», «тріада») та «Оболоні». Традиційними стали переклики між ультрас-секторами цих клубів «Слава Україні!» — «Героям слава!» під час кожної зустрічі.

Основне протистояння на внутрішній арені — з фанатами «Чорноморця» та київського «Арсенала» (київське футбольне дербі), а також донецького «Шахтаря» (українське футбольне дербі), запорізького «Металурга», «Ворскли», «Металіста», «Кривбаса» та «Волині». З радянських часів триває ворожнеча із московським «Спартаком».

 

09.09.2012, 13:42
09.09.2012, 13:42
114636 2 alexey80642, ultras27
seroxa
Автор:
(seroxa)
Статус:
Опытный писатель (356 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Тулуза 2 : 0 Закончился
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич - : - 25 сентября 22:00
Чемпионат Испании Бетис Леванте - : - 25 сентября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть