Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Збірна Австро-Угорщини

2012-09-23 12:58   Спостерігаючи матчі відбору до Чемпіонату Світу, спало на думку: а що, якби уявити, якби і ...

 

Спостерігаючи матчі відбору до Чемпіонату Світу, спало на думку: а що, якби уявити, якби і сьогодні виступала збірна наприклад Австро-Угорщини? Яким би був її склад? І вирішив поекспериментувати на цю тему.

В першу чергу, слід було визначити які саме футболісти мають входити в склад цієї збірної. Було обрано кордони Австро-Угорщини 1914 р.

, коли в її склад входили Австрія, Угорщина з Трансільванією (тепер – Румунія) Краківська область – південно-східна Польща, Чехія і Словаччина, Словенія, Хорватія і Боснія, а також 5 областе Західної України (Львівська, Тернопільська, Ів.-Франківська, Чернівецька і Закарпатська). Тому було вирішено обмежитися тільки цими регіонами і поляк Левандовські чи українець Ярмоленко не потрапляли туди автоматично, через не таке місце народження.

Отже, в результаті, що вийшло:

Воротарі

Кандидатів було 4, але в результаті місце в рамці дісталося легендарному вже чеху Петру Чеху з «Челсі». Йому підміняти буде зірка №1 словенського футболу і міланського «Інтера» Самір Хандановіч. Хорват Плетікоса і боснієць Беговіч конкуренції не пройшли.

Захисники

В основі захисту збірної Австро-Угорщини, грав би «бременський музик» з «Вердеру»: чех ефіопського походження Теодор Гебре Селласіє. Місце безумовно б знайшлося і лідеру «Шахтаря» і збірної Хорватії Даріо Срні. А компанію їм би склали словак з «Ліверпулю» Марек Шкртел і поляк з «Боруссії» Лукаш Піщек. В запасі їх би підміняли. На лавці готовими б підстрахувати були б боснієць з «Севільї» Емір Спахіч і австрієць з «Вердеру» Себастьян Прьодль.

Півзахисник

Тут конкуренція була найвищою. В результаті місце в основі отримали хорват з «Реалу» Лука Модріч і австрійський лідер «Майнцу» Андреас Іваншитц. Також би знайшов своє місце в основі і боснієць з «Роми» Міралем П’яніч. І безумовно в старті б був словак Марек Хамшик з «Наполі». А в запасі б сиділи на підміні хорват Перішіч з «Боруссії» і Ніко Краньчар з київського «Динамо».

Нападники

Безумовно головною зіркою нападу Австро-Угорщини був би боснієць Едін Джеко із «Ман Сіті». Йому б в пару непогано підійшов хорват Маріо Манджукіч з «Баварії». А їх дублерами чудово б виступили словенець Тім Матавж з ПСВ і інший боснієць Ведад Ібішевіч із «Штутгарту».

 

Збірна Австро-Угорщини:

Чех (Чехія, «Челсі») – Срна (Хорватія, «Шахтар»), Гебре Селассіє (Чехія, «Вердер»), Шкртел (Словаччина, «Ліверпуль»), Піщек (Польща, «Боруссія» Д) – Модріч (Хорватія, «Реал»), Іваншитц (Австрія, «Майнц»), П’яніч (Боснія, «Рома»), Хамшик (Словаччина, «Наполі») – Джеко (Боснія,  «МанСіті»), Манджукіч (Хорватія, «Баварія»)

Запасні: Хандановіч (Словенія, «Інтер»), Спахіч (Боснія, «Севілья»), Прьодль (Австрія, «Вердер»), Перішіч (Хорватія, «Боруссія» Д), Краньчар (Хорватія, «Динамо»), Матавж (Словенія, «ПСВ»), Ібішевіч (Боснія, «Штутгарт»)

Звичайно в збірну не ввійшли багато класних гравців. Зокрема чехи Кадлєц, Хюбшман, Росіцкі і Барош, австрійці Гарнік і Погатетц, словенець Бірса, поляки Пєшко і Єлень, словаки Вайсс і Куцка, боснієць Місімовіч, хорвати Вукоєвіч і Єлавіч… Нема жодного представника Західної України чи Трансільванії… В реальності. Склад міг би бути значно іншим. Але наразі, ми маємо те, що маємо і включені в цей список кращі футболісти колишньої Дунайської імперії…

23.09.2012, 12:58
Korwin777
Автор:
(Korwin777)
Статус:
Читатель (30 комментариев)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига Европы Аталанта Аполлон 3 : 1 Закончился
Чемпионат Германии Шальке Майнц - : - 20 октября 21:30
Чемпионат Франции Сент-Этьен Монпелье - : - 20 октября 21:45
Чемпионат Англии Вест Хэм Брайтон - : - 20 октября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть