Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Ультрас "Динамо" будут бойкотировать первый тайм матча с "Зарей"

2012-09-27 14:17 Ультрас "Динамо" будут бойкотировать первый тайм матча с "Зарей" Всі знають, що матч "Динамо" проти "Зорі" ...

Ультрас "Динамо" будут бойкотировать первый тайм матча с "Зарей"Ультрас "Динамо" будут бойкотировать первый тайм матча с "Зарей"

Всі знають, що матч "Динамо" проти "Зорі" буде починатися у п'ятницю о 17-30. На матчі проти Карпат нами був піднятий банер, що показує наше негативне відношення до таких дій (а саме - призначення часу початку матчів у робочі дні, та ще й у робочий час) з боку футбольних функціонерів. Як з'ясувалося пізніше до цього в першу чергу причетний сам клуб (керівництво клубу) Динамо Київ, про що повідомила Прем’єр-ліга у відповіді нам.Якщо деякі люди, котрі «піклуються про футбол» вважають, що для них важливіші якісь договори з ТВ-компаніями і телетрансляторами, то нехай вже може взагалі команди грають десь на закритих базах, виключно в той час, який визначить той чи інший ТВ-канал? Протягом першого тайму на трибунах Ультрас Динамо Київ не буде людей, не буде банерів, не буде голосової підтримки. Ті, хто зможе бути на стадіоні до початку матчу, чи у першому таймі – ви без проблем можете дивитись перший тайм на інших секторах. Ми ні в якому разі не виступаємо проти команди і ні в якому разі не хочемо залишати команду без підтримки у ці важкі для неї часи.

Ультрас Динамо Київ 

Источник: WBC
27.09.2012, 14:17
papirnik
Автор:
(papirnik)
Статус:
Наставник (3138 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Топ-матчи
Лига Европы Астана Маккаби - : - 19 октября 18:00
БАТЭ Кельн - : - 19 октября 20:00
Заря Герта - : - 19 октября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть