Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

П’єрлуїджі Колліна виправдав дії арбітра у матчі Прем’єр-ліги «Шахтар» – «Дніпро»

2012-10-09 16:30 Сьогодні, 9 жовтня, проходить «Прес-клуб» в Будинку футболу. Куратор суддівського корпусу України П’єрлуїджі Колліна відповідає на ...

Сьогодні, 9 жовтня, проходить «Прес-клуб» в Будинку футболу. Куратор суддівського корпусу України П’єрлуїджі Колліна відповідає на запитання журналістів. -AAA+

Основною темою, піднятою на прес-конференції, стали дії арбітра матчу «Шахтар» – Дніпро» Сергія Бойко, інформує ua-football.

com.

Відповідаючи на питання про упередженість суддівства, Колліна вирішив спочатку роз’яснити, що він вкладає в це поняття.

«Упередженість – це дія, яка скоєна навмисно, з бажанням це зробити. Приймати рішення доводиться на полі. Я не знаю, що станеться на полі, я не знаю, чи буде гра рукою. Арбітр повинен бути готовий судити на підставі епізоду. Упереджені дії – поза правилами», – заявив Колліна.

«Якщо гравець не забиває пенальті – це навмисно робиться? Якщо гравець не забиває з метра у ворота – це теж навмисно? Ніхто рівень Адріано як гравця не обговорює, але він дійсно не забив з метра від воріт».

Про заяву Селезньова. «Зовні судити простіше, ніж на полі», – погоджуся з цим на всі сто. Коментувати завжди простіше з боку», – заявив Колліна.

«Якщо упередженість мала місце – це злочин, але лише коли це доведено. На полі можна помилитися. Я теж помилявся, це нормально і це не навмисно. До тих пір, поки у нас існуватиме переконання, що арбітр виходить на поле, щоб засудити когось і навмисне допомогти перемогти іншій команді – ми далеко не підемо. У такому світлі рівень українського футболу не підвищиться. Якщо є докази, що було правопорушення – я сам перший піду і розберуся», – додав куратор українського футболу.

Про трактуванні гри рукою. «У правилах трактування покарання гри рукою – момент, який створює найбільшу кількість проблем. Перше – це умисність. Два з половиною роки тому в Україні будь-який контакт м’яча і руки, кисті та руки – був карний. Тепер же ми це змінили. Якщо футболіст, який пробиває знаходиться в безпосередній близькості з тим, кому м’яч потрапив в руку – це не карається. Чим далі від м’яча людина, якій потрапила рука – тим більше карається. Так, як коли м’яч летить здалеку – є час прибрати руку. Головне – розібратися – рука йде до м’яча чи м’яч йде до руки. На полі є 1/10 секунди, щоб побачити і зрозуміти, де була ця рука на відстані від того, хто пробивав і прийняти рішення. Це насправді дуже складно. Складно навіть судити про це на телекартинці. А на полі – ще важче», – повідав Колліна.

«Якщо говорити конкретно – в матчі «Шахтар» – «Дніпро» було два таких моменти. Рішення вважати гру рукою в першому випадку такою, що карається – правильно. І також вважати гру в другому епізоді (рука Кучера) такою що не карається – теж правильно. У нього рука була в природному положенні», – вважає П’єрлуїджі Колліна.

На обурення журналістів з приводу трактування цих двох моментів – Колліна заявив, що саме його бачення є правильним: «Я кажу вам те, що є правильним трактуванням у футболі в сьогоднішній час. Мені здалося, що це гра у волейбол, але тут ми говоримо про футбол.

Про покарання за гру рукою. «Попередження за гру рукою повинно мати місце, якщо здійснена гра рукою, яка перешкоджає супернику реалізувати свій момент. Це вважається неспортивною поведінкою і виноситься попередження. Гра рукою на лінії воріт – пряма червона».

Нагадаємо, матч «Шахтар» – «Дніпро» завершився перемогою донецької команди. На післяматчевій прес-конференції наставник «Дніпра» Хуанде Рамос висловив сумніви щодо неупередженості суддів в цій зустрічі.

 

P. S. Після цих слів виникає лише одне питання: "Кого ще не купив ФК Шахтар у прем'єр-лізі України?"

09.10.2012, 16:30
09.10.2012, 16:30
119692 1 Alexandr_SP
Ljuiss
Автор:
(Ljuiss)
Статус:
Опытный писатель (330 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Англии Вест Хэм Брайтон 0 : 3 Закончился
Чемпионат Украины Олимпик Зирка - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Испании Леванте Хетафе - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Англии Челси Уотфорд - : - 21 октября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть