Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Алексей АНДРОНОВ: «Поздравляю Шахтер с чемпионством-2013!»

2012-10-10 09:32

Алексей АндроновАлексей Андронов

После поединка «Шахтер» — «Днепр» говорить о какой-то борьбе в УПЛ смешно, считает комментатор

Відомий російський коментатор поділився враженнями від останніх змін, що відбулися в київському «Динамо»

— Відставка Юрія Сьоміна — необхідний крок за тієї ситуації, в яку потрапило «Динамо»?


— Безумовно. Команда ввійшла в круте піке, про це говорили не лише результати, які дедалі погіршувалися, але й дедалі безнадійніший ставав зміст гри. Сьомін же вперто продовжував гнути свою лінію, що було найпомітніше по грі й функціональним обов’язкам Тайво. Невиграш у загребського «Динамо» став би трагедією. Тому все сталося вчасно.

— Чи проблема лише в тренері, як вважаєте?
— Проблема ніколи не буває в одній людині, навіть якщо вона в чомусь слабенька — її мінусами користується хтось інший. Поясню на наочному для мене прикладі ЦСКА, де гравці не сприймають головного тренера всерйоз. Так, це — його мінус, його недолік, але ж вони цим користуються! Сьоміну здавалося, що в «Динамо» створена сімейна атмосфера, а це зовсім не так. Він намагався лояльно ставитися до легіонерів, що було його найголовнішою помилкою, навіть «Баварія» дбайливо зберігає кістяк зі «своїх». Відповідальність, звичайно, несуть і футболісти, й ті, хто їх привозив, особливо таких, як Аруна.

— Однією з причин не дуже вдалої гри команди називали придбання великої групи нових гравців під час літнього міжсезоння та незіграність…
— Це — справді проблема, але нею не можна пояснити поразку від «Ворскли» або катання м’яча поперек поля в Парижі. Цим не можна пояснити те, що «Динамо» вперше в своїй історії стало БОЯТИСЯ «Шахтаря». Нарешті, жодного стосунку це не має до ситуацій з Гусєвим та Мілевським, один із яких сидить у запасі, а другий не потрапляє до заявки. ПСЖ теж придбав багато виконавців. І «Баварія» придбала, і «Спартак» багато придбав. Однак вони не звалюють все на незіграність та розбалансованість сил, хоча, наприклад, у «Спартака» в лазареті — повноцінна команда, здатна боротися ледь не за медалі.

— Один із російських журналістів написав, що «Юрій Сьомін спочив як тренер». Ви погоджуєтеся з таким твердженням?
— Ні. Здогадуюся, звідки ростуть ноги в цього вислову. Тим, хто його поділяє, скажу просто — не дочекаєтеся!

— Призначення Олега Блохіна — правильний вибір Ігоря Суркіса?
— Мене він дещо спантеличив, я цього не очікував. Час покаже, чи він правильний. За будь-яких обставин, вибір — цікавий. Якщо багатьом гравцям наплювати на емблему клубу — їм зараз нагадають, що це таке.

— Олег Володимирович був призначений практично на безальтернативній основі…
— У нас взагалі не практикується американська система, коли власник клубу послідовно викликає на «інтерв’ю» потенційних кандидатів і робить висновки. Вибір практично завжди безальтернативний.

— Із приходом нового наставника, чи зможе «Динамо» нав’язати боротьбу «Шахтарю» в чемпіонаті України й ще цього сезону реально поборотися за «золото»?
— Гадаю, ні. Після матчу «Шахтар» — «Дніпро» говорити про якусь боротьбу за золото смішно. Вітаю «Шахтар» із чемпіонством-2013!

— А що скажете про Лігу чемпіонів?
— Нічого страшного не сталося. Із самого початку було зрозуміло, що головний конкурент «Динамо» — «Порту». І що не можна втрачати очки з «Динамо» загребським. На цьому й варто зосередитися. Якщо «Динамо» зможе виграти в усіх домашніх іграх й переможе в Загребі, то пройде до 1/8 фіналу.

— Після того, як команду залишив російський фахівець, чи продовжуватимете стежити за виступом «Динамо» в Україні?
— Авжеж. Інтерес до київського клубу в мене ніяк не пов’язаний з тим, хто його тренує. До того ж, знайомий із Блохіним, знаю, що він багатьом не подобається, більше того — в Росії, коли Олег Володимирович тренував «Москву», його фактично піддали цькуванню. Поважаю цього фахівця, й відомі мені його принципи життя та роботи. Від усього серця бажаю йому успіху!

10.10.2012, 09:32
Топ-матчи
Чемпионат Франции Лилль Монако 0 : 4 Закончился
Чемпионат Украины Зирка Шахтер - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Испании Атлетико Севилья - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Тоттенхэм - : - 23 сентября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть