Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Олександр Крамаренко: Є ПЕРШИЙ СОВКОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ! або ГУДБАЙ, БРАЗИЛІЯ! (до матчу збірних Молдови та України)

2012-10-13 13:32   Батьки-олігархи вітчизняного футболу у своєму цинічному ставленні до української збірної перевершили самі себе – до ...

 

Батьки-олігархи вітчизняного футболу у своєму цинічному ставленні до української збірної перевершили самі себе – до гри з молдованами нашу збірну вони довірили готувати, мабуть, самому "талановитому" тренеру знов-таки з засмальцьованої динамівської колоди – Андрію Балю. Його останнім незаперечним "досягненням" стало опущення непогано вкомлектованого "Чорноморця" до команди рівня першої ліги.



І звісно, що цей, з дозволу сказати, фахівець відразу ж заявив про себе нічийним результатом із відвертим аутсайдером нашої відбіркової групи – збірної Молдови. Цей результат одразу ж зробив збірну України середняком у групі, який ніяким чином не претендує на путівку до мундіалю в Бразилії.

Чесно кажучи, наші гравці могли і були зобов'язані вигравати у Молдови і без тренера. Могли б, якби не були совками, у яких почуття національної гідності атрофоване на генетичному рівні. Тому совки не розуміють, чому це вони повинні викладатися в матчах, які не дають їм ані матеріальних, ані трансферних преференцій.

Не розуміють і, звісно, не викладаються. У Кишиневі ми побачили збірну, яка грала двосторонню тренувальну гру. Її гравці не напружували себе, берегли ноги, високо підплигуючи, коли під них підкочувалися суперники – тобто грали академічно, на класі, що й обумовило в кінцевому рахунку нульову нічию. Молдовани ж, у яких жодних перспектив не було ще до старту відбіркового турніру, грали, незважаючи на це, у повну силу, як і треба грати за збірну.

Коли я вимкнув звук і залишився без дуркуватих ура-патріотичних запевнень у неминучості нашої перемоги недолугих коментаторів "Інтеру", то раптом зрозумів, що жовті не те що грають занадто академічно – вони просто не бажають вигравати, навмисне розтринькуючи один гольовий момент за другим.

Більше того – я зрозумів, чому ці совки так роблять. Не маючи жодних патріотичних комплексів, вони будуть набагато більш щасливі у червні 2014 року десь у відпустці на Мальдивах, ніж на "Маракані", де треба буде пахати, замість тієї ж відпустки.

Але був і виняток у лавах нашої збірної в обличчі Марко Девіча, який не є совком за визначенням і ставиться до запрошення в нашу національну команду по-європейськи адекватно. Але один, як відомо, у полі не воїн, особливо в разі виходу того "воїна" на останніх хвилинах гри.

Кишинівська нічия повністю девальвувала нічию в Лондоні, і всім стало зрозуміло, що футбольна фієста для нашої збірної-попелюшки скінчилася і вона знову перетворилася з королеви балу на сіру посередність.

Автор: Олександр Крамаренко, Луганськ

http://blogs.pravda.com.ua/authors/okara/50792b4541040/

У меня вопрос к автору. А кого нужно было ставить тренером на этот матч? Что, было много желающих?

13.10.2012, 13:32
13.10.2012, 13:32
120232 1 dk61
sedoj
Автор:
(sedoj)
Статус:
Эксперт (27325 комментариев)
Подписчиков:
83
Медали:
Выбор редакции × 31
Топ-матчи
Чемпионат Франции Лилль Монако 0 : 4 Закончился
Чемпионат Украины Зирка Шахтер - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Испании Атлетико Севилья - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Тоттенхэм - : - 23 сентября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть