Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Лідер є чи нема!

2012-11-18 16:45 Доброго дня! Знову ми програли.А по лицях гравців Динамо як нічого несталося,чесно кажучи я ніколи невірив ...

Доброго дня!

Знову ми програли.А по лицях гравців Динамо як нічого несталося,чесно кажучи я ніколи невірив що гравцям начхати на результати,але вчора я в цьому переконався. І це дуже погано для нас простих вболівальників,бо гравці незміняться їм головне заробляти гроші нахаляву і говорити що команда в ямі,що вони невинні в цьому,тобто замилювати нам очі .

 

 

І вони думають ми будемо завжди їм вірити.На мою думку це сталося томущо вкоманді немає справжніх лідерів.Так є Шовкловський він може говорити свої примудрості мовляв  вине ставлення деяких гравців,винен колишній тренер але він неможе сісти з командою як справжній капітан поговорити по чоловічому ,ні йому краще видати спіч після програного матчу, а потім піти в клуб чи на фешин показ зуби скалити як нічого небуло.Я нехочу його образити він легенда Динамо ,але він не лідер він не  капітан команди,томущо в моєму розумінні капітан -це   агент тренера на полі, посередник між тренером і командою.На мою думку він таким не є. Можете після цього говорити що я не фанат Динамо,щоя неповажаю легенд команди.Ви в праві думати що хочете ,але я хоті висловити свою критичну думку по капітана,хоча вважаю його одним з небагатьох гравців які відаються по повній на полі! 

Дякую за увагу!

18.11.2012, 16:45
18.11.2012, 16:45
125115 0
calician
Автор:
(calician)
Статус:
Старожил (612 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Топ-матчи
Лига Европы Атлетик Герта 1 : 2   23 ноября 20:00
Милан Аустрия - : - 23 ноября 22:05
Брага Хоффенхайм - : - 23 ноября 22:05
Лион Аполлон - : - 23 ноября 22:05

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть