Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Дещо банально, але...

2013-02-18 23:55 Панове Суркіси, пане Блохін, та всі інші президенти і тренери українських футбольних клубів! Навіть якщо хтось ...

Панове Суркіси, пане Блохін, та всі інші президенти і тренери українських футбольних клубів! Навіть якщо хтось з вас цього не прочитає, все одно закликаю та благаю: НЕ ВЕДІТЬСЯ на ці оманливі та загрозливі перспективи про ЧСНД! Вам має бути добре відомо як нікому, що це не що інше, як черговий потенційний кидок у прірву не тільки всього національного футболу, а й в першу чергу, вас самих, далі - футболістів, простих людей, всіх українських вболівальників, та й взагалі всієї України як суверенної держави!

Під красномовними та одурманюючими фразами з одиницями і багатьма нулями, насправді криється чергова спроба Кремля звести нанівець всі спортивні надбання та здобутки за майже 22 роки нашої Незалежності! Сьогодні вони намагаються захопити наш футбольний чемпіонат, а відтак і до поглинання всього українського спорту і нашої рідної землі один крок!
Дуже прошу вас: не віддавайте на роздирання кремлівським олігархам-окупантам поки що чи не єдиний привід для радості за перемоги наших славних спортсменів! Саме те, завдяки чому кожен, хто проживає на території 603 628 км², з гордістю мовить: "Я пишаюсь своєю Країною!"
18.02.2013, 23:55
metro-police
Автор:
(metro-police)
Статус:
Наставник (2298 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 0 : 0   23 октября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть