Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Для чого в футболі дерево

2013-03-27 08:40 Всіх з перемогою! Шість очок з шести можливих і Україна включається в боротьбу за вихід з ...

Всіх з перемогою! Шість очок з шести можливих і Україна включається в боротьбу за вихід з групи. Якщо перед матчем з поляками було побоювання, що програють, то перед матчем з молдаванами - не виграють. Дуже класно, що у першому випадку перевиконали план - шокували не тільки поляків, але і нас самих, а другому - взяли своє.

Якщо подивитись на результат матчу чорногорців з англійцями, то ситуація в групі закрутилась не на жарт.

Знову порадували гравці нашого «Динамо» (Ярмоленко, Гусєв, Хачеріді, Гармаш). Тішить, що вони на перших ролях, тішить їхня фізична готовність на весь матч, зарядженість на перемогу. Жовті Ротаня і Гармаша додали головної болі Форменку, і їхня відсутність була відчутна на полі. Але коли у складі почачив «дерево» (воно ж «поліно»), зразу з стало не по собі. Краще вже Девіча було б випускати. Кажуть: «Добре те, що добре закінчується». Можлимо, можливо....

Може мені хтось пояснити з вболівальників з дуже великим стажем, можливо молодь (яка за допомогою нових технологія (футбол в 3D) краще розуміє футбол:)), за які такі заслуги це «поліно» грає за збірну. Можливо, я чогось не бачу, не розумію? Можливо там надзвичайна швидкість, яка не помітна неозброєним оком, можливо там культура пасу, бачення поля, удар з обох ніг, бразильська техніка і інші чесноти, які мої очі пропускають.

А побачив на полі футболіста, який зміг за весь матч запороти стовідсотковий момент, влупити «по горобцях», прикрити один раз м'яч корпусом, віддати багато неточних передач, відсутність швидкості.

Якщо тримати на полі футболіста, від якого «авось» м'яч, як від бортіка залетить у ворота суперника, то краще за збірну з хокею, якщо для використання фізичних кондицій, поборотись корпусом і іншими частинами тіла - то регбі, але не футбол.

 

27.03.2013, 08:40
27.03.2013, 08:40
137114 1 vitasuk13
Ruslan5555
Автор:
(Ruslan5555)
Статус:
Наставник (1835 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Лига чемпионов Байер Атлетико 2 : 4 Закончился
Лига Европы Сент-Этьен Ман.Юнайтед - : - 22 февраля 19:00
Фенербахче Краснодар - : - 22 февраля 19:00
Шальке ПАОК - : - 22 февраля 19:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть