Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чи потрібні нам легіонери?

2013-05-31 19:45 Та навіщо вони нам потрібні!!!??? НІКОЛИ НЕ ПОВІРЮ,що в Україні не знайдеться з десяток хороших гравців ...

Та навіщо вони нам потрібні!!!??? НІКОЛИ НЕ ПОВІРЮ,що в Україні не знайдеться з десяток хороших гравців для ДК !!!!!! Не там шукають!!!! Найбездарніша селекція саме в нашому ДК! Не в Києві та Харкові,чи в Донецьку та Львові треба шукати гравців,а на ПЕРИФЕРІї!!! Але ж туди ніхто не їде! Тому ж Михайличенко НАБАГАТО цікавіше "прокататися" кудись за кордон в пошуках легіонерів за НЕ МАЛІ клубні гроші,-ніж їздити по тій же Львівщині(де чемпіонат області чи не найсильніший в Україні),чи Полтавщині з Закарпаттям,де і ресторани для обіду не такі,як за кордоном і сервіз пещерний в порівнянні з закордонням.

Тому і чахнуть наші таланти в обласних першостях без шансів,що хтось з тренерів команд ЧУ зверне на них увагу! І поки наші українські селекціонери не звернуть свої погляди на Україну-наш футбол пастиме задніх в Европі!!! Хіба дурному не зрозуміло,що ЛЕГІОНЕРИ ЇДУТЬ КОСИТИ БАБЛО У ВЛАСНИКІВ НАШИХ КЛУБІВ!!! А в пам*яті вболівальників не залишаться імена УКРАЇНСЬКИХ ГРАВЦІВ(бо їх немає),які вигравали чи колись виграють щось в Европі-ШД,МХ.Ліміт на заробітчан ПОВИНЕН БУТИ !!! Бо далі вже сама прірва,в яку ми не зкочуємося,а летимо!!!
31.05.2013, 19:45
bor1408kov
Автор:
(bor1408kov)
Статус:
Наставник (2254 комментария)
Подписчиков:
3
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Украины Мариуполь Заря 1 : 0   22 октября 17:00
Чемпионат Испании Сельта Атлетико - : - 22 октября 17:15
Чемпионат Франции Труа Лион - : - 22 октября 18:00
Чемпионат Англии Тоттенхэм Ливерпуль - : - 22 октября 18:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть