Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Захисникам одруженого

2013-06-09 15:54 Прочитавши сьогодні два блоги на захист Девіча і не зміг втриматись дати відповідь на них: Ось, ...

Прочитавши сьогодні два блоги на захист Девіча і не зміг втриматись дати відповідь на них:

Ось, що сказав Григорій Суркіс: "Для мене стало великим сюрпризом, що Девіч не зіграє проти Чорногорії. Він міг допомогти нашій команді, перебуваючи в такій хорошій формі, в якій він був в кінцівці сезону", - сказав він.

"Будь-який нормальний українець не дозволив би собі одружитися в цей день. Це дуже важлива гра для нашої збірної і нашої країни", - заявив Григорій Суркіс в ефірі телеканалу "Інтер".

Вкотре переконуюсь, що праві були люди, які критикували залучення цього футболіста під знамена збірної. Для нього цей виклик був потрібен виключно з фінансової точки зору: показати себе на рівні збірних і дорожче продатись. Підтвердження цьому є перехід до кротів, де у нього нічого не вийшло і повернення назад до Металіста.

 

З'являють два блоги на сайті Шуріка, щоби переконати нас у зворотньому: Суркіс не мав права так говорити, Девіч був травмований, торт спортиться...

Хотілось би дати відповідь чим дописувачам:

1. Суркіс публічна людина і досить розважлива, а тому не маючи достатніх аргументів, ніколи б так не вчинив.

2. Що зробив такого для збірної Девіч, а що зробив Суркіс?  Євро-2012 без Суркіса у нас би не було і це визнали в Європі.

3. Навіть, якщо припустити, що у Девіча була мікротравма, він все одно мав бути разом з командою - на то вона і КОМАНДА. А то виявляється, що лише у в'ю можна базікати про важливість виклику до лав збірної. Гру не перенесеш через весілля, а от весілля можна було б перенести - не така вже бідна він людина, щоб не могла собі це дозволити. Адже це була вирішальна гра у сезоні, якщо не у всьому відборі, враховуючи турнірне становище.

А ось відповідь від Маркевича на слова Суркіса: «Пусть Григорий Михайлович не лезет туда, куда не надо», - сказав Мирон Богданович. Да, диплатично... Хоча цього слід було чекати в світлі останніх подій....

09.06.2013, 15:54
Топ-матчи
Чемпионат Германии Вольфсбург Вердер 0 : 0   24 февраля 21:30
Чемпионат Испании Лас-Пальмас Реал С-дад - : - 24 февраля 21:45
Чемпионат Украины Олимпик Сталь - : - 25 февраля 14:00
Заря Динамо - : - 25 февраля 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть