Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Путін і чемпіонське кільце - крадіжка або жарт?

2013-06-17 15:08 Прес-аташе президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що власник клубу НФЛ "Нью-Інгленд Петріотс" Роберт Крафт ...

Прес-аташе президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що власник клубу НФЛ "Нью-Інгленд Петріотс" Роберт Крафт подарував Путіну кільце Супербоула під час візиту до Санкт-Петербурга в 2005 році. Хоча сам Крафт нещодавно публічно заявив, що Путін вкрав у нього кільце, вартістю 25 тисяч доларів.

Колечко на память, колечко...Колечко на память, колечко...

Крафт просив Білий дім втрутитися в ситуацію і повернути кільце, але йому відповіли, що уряд не хоче псувати відносини з Росією. "Дивно чути слова містера Крафта. Під час тієї зустрічі я стояв в 20 см від нього і містера Путіна і бачив та чув, як Крафт подарував кільце", - цитує Пєскова Sports.ru з посиланням на CNN.

 

Ось так описувала ті події Lenta.ru: "Після офіційної зустрічі Володимира Путіна з представниками американського бізнесу, що проходила 25 червня в Костянтинівському палаці, власник" Петріотс "Роберт Крафт вирішив поспілкуватися з російським президентом неофіційно і в ході розмови похвалився перед ним своїм перснем.

 

Далі сталося те, що очевидці події описують по-різному, проте у результаті Путін разом з кільцем покинув місце зустрічі, а Крафту не залишалося нічого іншого, як зробити офіційну заяву про те, як він на знак поваги подарував російському президенту дорогий сувенір ".

 

За словами Пєскова, зараз кільце зберігається в бібліотеці Кремля. "Якщо цей джентльмен відчуває дійсно таку болісну біль від втрати, у зв'язку з актом довіри, то президент готовий відправити йому якесь інше кільце, яке зможе купити за свої гроші", - цитує Пєскова "Р-Спорт".

 

У свою чергу прес-аташе клубу "Нью-Інгленд Петріотс" повідомив, що історія про викрадення президентом Росії Володимиром Путіним кільця переможців Супербоула - всього лише жарт. "Це кумедна, анекдотична історія, яку любить переповідати Роберт просто заради сміху. Йому подобається, що це кільце зараз в Кремлі, і, як він говорив ще в 2005 році, він продовжує поважати Росію і президентство Путіна.

17.06.2013, 15:08
17.06.2013, 15:08
144450 1 Killerok1988
albanec73
Автор:
(albanec73)
Статус:
Наставник (1309 комментариев)
Подписчиков:
4
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов ЦСКА Базель 0 : 2 Закончился
Лига Европы Астана Маккаби - : - 19 октября 18:00
БАТЭ Кельн - : - 19 октября 20:00
Заря Герта - : - 19 октября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть