Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

"То, что творит руководство "Карпат" - незаконно"

2013-06-22 10:15 Фото "То, что творит руководство "Карпат" - незаконно" Игорь Дедышин, zaxid.net Як і передбачалося, нестандартний крок ...


Фото "То, что творит руководство "Карпат" - незаконно"Фото "То, что творит руководство "Карпат" - незаконно"
Игорь Дедышин, zaxid.net

Як і передбачалося, нестандартний крок львівських "Карпат" із виставленням на трансфер 19 футболістів насправді мав на меті інше - а саме зменшення зарплат гравцям, що потрапили до цього списку.

Коли команда повернулася з відпустки, керівництво клубу викликало гравців по одному до себе і називало нові "єдино правильні" фінансові умови співпраці.

Їх суть полягала у суттєвому скороченні зарплат. Комусь зарплатню врізають на 40 відсотків, комусь - на 50, а комусь - і на 80.

За новою редакцією контрактів, гравцям виплачуватимуть не більше як десять тисяч доларів на місяць. Це максимум, а буде і менше.

"Зарплати в команді були більші, ніж десять тисяч, - каже газеті "Експрес" колишній гравець "Карпат", який просив не називати його імені. - Тому таке врізання платні болісно приймають гравці. Знаєте, як у наших командах зазвичай укладають контракти?

Є офіційний контракт, у якому вказана зарплата гравця. До прикладу, дві тисячі гривень, із яких сплачують податки. Але ж ви розумієте, що за такі гроші ніхто не гратиме! Існує додаток до контракту, в якому зазначається справжня сума. Це може бути 15, 20, 30 тисяч доларів.

І якщо між керівництвом та гравцем виникає якийсь конфлікт, про цей додаток, який ніде не зареєстрований, керівники клубу можуть просто "забути". Будеш отримувати свої дві тисячі гривень і нікому нічого не доведеш".

Ситуацію, у яку потрапили гравці "Карпат", прокоментував футбольного юрист та агент гравців Ігор Перун.

- Без згоди гравця клуб не може самовільно переглядати умови контракту і зменшувати зарплату, - каже нам футбольний юрист. - Це однозначно. "Карпати" - взагалі дуже цікава команда. Молодого гравця не можна підписувати більше, ніж на п'ять років, а львів'яни підсовують молодим два контракти - один на три роки і другий на такий же термін.

Те що роблять Дедишин із Димінським, - незаконно. Це не має ніякого юридичного підґрунтя. Хлопці не винні у тому, що в керівника клубу закінчуються гроші. Коли вони підписували контракт, то узгоджували його з власником. Тобто дві сторони, поставивши свій підпис, були згідні з умовами. А тепер їм кажуть: "Ні, хлопці, будете отримувати на 50 відсотків менше". Це абсурд.

- Якими повинні бути дії футболістів у такій ситуації?

-  Головне зараз для хлопців - чітко і неухильно виконувати всі умови контракту. Не запізнюватися на тренування, тренуватися, не набирати надміру ваги, грати, не давати інтерв'ю.

І коли вони отримають за цей місяць зарплату, яка буде на 50 відсотків меншою, ніж вказано у контракті, то повинні офіційно звернутися до власника клубу, щоб той не на словах, а письмово пояснив, чому така сума. І тоді з цією "писулькою" йти в палату вирішення спорів та обстоювати свої інтереси.

-  Чи має шанс футболіст отримати свої гроші, якщо сума прописана в контракті, а основний заробіток - у додатку до контракту?

-  У нас вся Україна грає "на додатках". Додаток підписали дві сторони? Печатка стоїть? Якщо так, то він має юридичну силу. Це називається персональна надбавка до зарплати. Я вже виграв чотири справи на користь гравців за такими додатками. Це не проблема.

-  А якщо гравця, який не хоче підписатися під новими умовами, погрожують послати в дубль?

-  Нехай відправляють. Це лише на руку хлопцям. Але це теж повинно бути оформлено офіційно. Має бути наказ по клубу, що такий-то гравець з такого числа переведений у дублюючий склад через те, що знизив свої фізичні показники. Для юриста немає нічого простішого, ніж оскаржити цей сумнівний пункт про "зниження показників".

- Зарплата десять тисяч доларів на місяць адекватна для українського футболу?

-  Якщо не брати до уваги чотирьох наших грандів, де суми захмарні, то зарплата 16 - 15 тисяч доларів на місяць - середня в Україні. Я вважаю це заробітком, який відповідає рівневі майстерності більшості наших футболістів.

У клубах також недурні працюють і вони не мають наміру платити неймовірні гроші за ніщо. Але такі суми "Карпатам" слід було відразу прописати в контрактах, а не зараз зрізати і мати через це проблеми. 

Галичина спортивная

22.06.2013, 10:15
22.06.2013, 10:15
144920 0
KontuR
Автор:
(KontuR)
Статус:
Начинающий писатель (91 комментарий)
Подписчиков:
4
Медали:
Выбор редакции × 3
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель ПСЖ 2 : 2 Закончился
Чемпионат Испании Реал С-дад Эспаньол - : - 23 октября 21:00
Депортиво Жирона - : - 23 октября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть