Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Мені починає подобатись!

2013-07-07 22:56 Об'єднаний турнір закінчився, і гра «Динамо» починає подобатись. Результат не мав жодного значення, мала значення гра, ...

Об'єднаний турнір закінчився, і гра «Динамо» починає подобатись. Результат не мав жодного значення, мала значення гра, а вона, що починає радувати око вболівальника нашої команди. Помаленьку гра з'являється. Жодної ейфорії, жодної... Поки що це не «дрім-тім», але неозброєним оком видно, що починає налагоджуватись механізм, який «заржавів».

        Аргументи.

1.      Ніякої 60 хв., після якої - пустота. Фізика після зборів на рівні, що дуже радує.

2.      Міжсезонні трансфери топ-рівня. Прийшли футболісти не «на виріст», а сформовані профі. Ніяких латиносів. Хто розуміє, знає, про що я. Конкуренція, без якої ніяк, зросла у рази, по краній мірі, у півзахисті і у нападі.

3.      З останніх в'ю президента зрозуміло, що до закінчення сезону будуть придбання для захисту. Це те, що ми майже кожного дня просимо, вимагаємо. З таким число захисників відіграти наступний сезон неможливо.

4.      Дуже подобається доброзичлива атмосфера в команді. Це дуже важливо. Зверніть увагу, як вітали новобранця Ленса з забитим голом. Це нібито дрібниці але вони, з часом, стають дуже важливі. Шкода Мборані, який задалеко відпустив м'яча. А мав шанс забити в першому ж матчі.

5.      Молодчага, роботяга - Гусев. Супер підключення. Дуже радію за Олега. Йому це було потрібно.

6.      Респект Блохіну за підтримку «по-батьківськи» кожного футболіста.

7.      Дуже тішусь за Дуду. Пацан поступово стає гравцем основи. І не здивуюсь, якщо в кінці сезону він стане «недоторканим».

Усіх з перемогою, з проблиском світла в кінці тунелю. Серце підказую, що наш чекає гарний сезон. Який буде кращим за попередні, можливо ми побачимо відродження динамівського фенікса.

        Спартак... Не ті часи, не той Спартак. Зовсім не ті емоції, що вирували за радянських часів. Це був наш заклятий спортивний ворог. Але у нас з'явився свій «мордор». Зовсім інший, де спорт не на першому місці. Останні новини показують, що «мордор» починає руйнуватись з середини. Ну що ж, нічого не маю проти! Вірю, що «Динамо» прикладе руку до цього руйнування ззовні.

         Чекати залишилось не довго. 

07.07.2013, 22:56
Ruslan5555
Автор:
(Ruslan5555)
Статус:
Наставник (1835 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Малага Лас-Пальмас 2 : 1   20 февраля 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть