Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

"Дави хохлов": проблема украинского масштаба!?

2013-08-10 10:22   «Слава Україні – Героям Слава!»               Приветствую весь честной народ! Прочитал статью некоего ...

 

«Слава Україні – Героям Слава!»

 

 

          Приветствую весь честной народ!

Прочитал статью некоего Андрея Медведько про «скандал» с видео фанатского сектора с крото-ультрас, скандирующими «Дави хохлов».

Источник: http://ord-ua.com/2013/08/05/do-etimologiyi-davi-hahlov/

Статья:

До етімології “Даві хахлов”

Багато неграмотних людей зараз дуже легко підсіли на чергову провокацію від ригіональних ЗМІ. Мовляв вот вам відео, де данєцкіє фанати кричать “Даві хахлов”. Негодуйте товаріщі хохли. І хохли негодують: пишуть гнівні пости в інтернеті типу “ахуєлі підари”. Я трохи поясню ситуацію:
“Хохли” — на фанатському сленгу назва всіх фанатів Динамо Київ, яка виникла ще з часів совка, коли динамівці їздили в Москву і гуляючи там по центру заряджали вже тоді “Слава Україні -Героям Слава”. Так як це був ледь не єдиний український двіж то і прозвали хохлами. Спартак тоді став і зараз лишається — “Мясо”, ЦСКА — “коні”, Карпати — “лемки”, Шахтар — “Кроти”, одесситам взагалі пощастило, вони — “жиди”. Тож заряд “Дави хохлов” ніяким чином не можна сприймати, як “дави Українців”. Це лише сленг. Так само як і відповідь “Дави кротов” не закликає до винищення цих мирних підземних тваринок.
Це було для відсталих від сучасного футболу.
Тепер про позитив: Донецькі ультрас мають чітку націоналістичну позицію. Тобто вони є справжніми УКРАЇНСЬКИМИ націоналістами. Не рускіми, не гітлеристами, а саме — Бандерівцями. Саме вони вивішували банера в честь 14-го жовтня. Вчора навіть по ТБ було чутно перекличку зі стадіоном “Слава Україні — Героям Слава!” Вони ж проводять турніри в честь героїв УПА. Їх же за це і люто щимлять мусора. І оцей дурний відос, який радо підхопили бездумні жителі фейсбуку чергова мусорська провокація вирвана з контектсу. Але хохли ведуться і серуть, ну а як ще інакше в фейсбуку?
«Скажіть, що може бути злочинного в патріотизмі, якщо ми кричимо «Слава Україні!», а фани з іншого сектора нам відповідають «Героям слава!». А що нам накажете кричати «Слава КПРС!» або «Партії регіонів слава!», — ще кілька років тому казав один з лідерів донецького фан-руху, коли прес став таким, що змусив фанатів бойкотувати гру власної команди на весь рік!
Також додам, що хоч донецькі фан-угрупування є, мабуть, найслабшими в прем’єр лізі, проте завжди виступали чесно і мають повагу до себе від інших двіжів саме за таку чесноту.
Тож давайте будемо розбиратись в ситуації і підтримаймо цей оазис людяності в центрі Мордору=)
Додаю фотку з сектору кротів. Доречі, цей банер був вивішений на матчі з Боруссією, коли ахметівськи орговики намагались змусити ультрас співати пісню “Катюша”. Фанати відповіли банером “Воля України або смерть”, додавиши коментар “Ось відповідь радянській курві катюше”.

 

Андрій Медведько

Я много не знаю о фанатских движениях, можно сказать знаю мало, но как-то никогда не замечал национальных наклонностей болельщиков Шахтера! С какой такой мути автор вынул фотку я не знаю, но фото явно не сегодняшнего дня.

Но даже не об этом речь. Меня поразило, как это преподносится пиплу!

Популизм чистой воды.
Идея в том, что вы все не так поняли - на самом деле мы ярые националисты, но при этом еще и антифашисты.

Это мне напомнило анекдот про кродила, которий "літає, але низенько-низенько!!!"))))))

Также интересны были комментарии к статье, особенно поразил некий Фанат со своим «макраме» о фанатском движении.

В его тексте так и прет мясокомбинатом, а его «Икона Динамо – Лобановский» пропитана Бесковским («К» в слове не ошибка) сарказмом и критиканством.

В общем почитайте)))

Касательно темы «Дави хохлов»: Я бы тоже не ставил этот лозунг из уст  крото-фанов в разряд политических! Речь действительно о нас, о болельщиках и фанатах Динамо Киев! И лично мне нравится обращение «Хохлы», больше чем «Мусора»! Так что пусть меня так называют! Меня так называли всегда и в Рашке в Питерском (тогда еще Ленинградском) военном училище и потом по жизни в общении с русскими! А кричалки на то и кричалки, чтобы их кричать! Кричите все наздоровье! И пусть наши кричалки  и песни будут самые громкие кричалки и песни на всех стадионах Европы и мира!!!!!

Р.С. Да, кстати, как-то была речь о талисмане Динамо Киев и я тогда еще предложил талисманом прототип задорного маленького казакам из мультика про то "Як козаки у футбола грали". Тут было бы полное сочетание формы и содержания!!!

Всем здоровья!

Игорь Карпчук

Максим КОВАЛЬ: «Вся страна видела, какое было судейство. Пусть дальше смотрят канал «Футбол»

10.08.2013, 10:22
karpchuk
Автор:
(karpchuk)
Статус:
Наставник (2368 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился
Чемпионат Италии Интер Сампдория - : - 24 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть