Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Олег Володимирович, верніть Гусєва в основу!

2013-08-15 09:34 Не знаю, як інші вболівальники, але я до сих пір не можу відійти від шокового програшу ...

Не знаю, як інші вболівальники, але я до сих пір не можу відійти від шокового програшу від моряків у минулу неділю. Сам результат відходить на другий план, хоча, і що найгірше - він по грі. Про гру "Динамо" у цю неділю написано безліч коментів, так що не має потреби повторюватись. Особисто я не побачив гри, зовсім.

Складалось враження, особливо по другому тайму, що команда зібрана за день до матчу, гравці відіграли у сезоні  уже 60 матчів, знаходяться на 1 місці в турнрній таблиці з 20 очковою перевагою над найближчим переслідувачем.

І, знову ж таки, що найгірше, нам (вболівальникам), до сих пір не зрозуміло, що сталось, чому сталось, і як ми з цього будемо вибиратись. Суха пресс-конференція Блохіна, в'ю Блохіна каналу "2+2" на рахунок Хачеріді, відповідь Хачеріді журналістам на рахунок його бажання грати в шахті: "Якщо я відповім - буде скандал" і все - пустота. А ніщо так не пригнічує, як відсутність інформації. Вже писав раніше, що потрібна розширена пресс-конференція за участю президента, головного тренера, капітана команди на якій нам би мали привідкрити завісу того, що діється.

Вчора було в'ю з Ленсом, який, окрім іншого сказав, що йому не подобається, що паси віддаються не на хід, а в ноги. Це одне з підтверджень поганої гри, і чому команда не може розбігтись. І це ВЕЛИЧЕЗНЕ запитання до тренерського штабу. Хто-хто, а Блохін, Михайличенко, Ребров, будучи самими колись класними футболістами повинні розуміти, про що говорить Ленс, і терміново це змінити. Це їхня безпосередня компетенція.

Ну, і основне. Після вчорашнього матчу з Ізраїлем знову не можу зрозуміти ситуацію з Гусєвим. Колись давніше всі ми були неприємно здивовані словами Гусєва на рахунок того, що думає про його гру Михайличенко. Не пригадую дослівно, але щось, на кшталт "Не такий я вже і "мертвий", як каже Михайличенко". Ось і вчора Гусєв був одним з найкращих на полі. Чому людина при Фоменку носиться по полю, відбирає м'ячі, встигає відіграти і в захисті, і в нападі, а в "Динамо" бачимо лише тінь Гусєва. Не знаю, що там побили між  собою Олег і Михайличенко, і якщо проблема в "нашіптуваннях" Михайличенка Блохіну, то на моє глибоке переконання, це лише на шкоду "Динамо". Для мене Гусєв був і залишається Динамівцем, який вірою і правдою служив і служить "Динамо". Вчорашня гра проти не найслабщої збірної підтверджує, що в нього ой ще скільки "пороху в порохівницях". І така поведінка тренерського штабу по відношенню до нього не справедлива. Це людина, яка може повести за собою команду, гравець основного складу, а не футболіст лавки запасних, класний півзахисник, а не захисник. Олег Володимирович, повірте в нього, і він Вас ще здивує!!!

15.08.2013, 09:34
Ruslan5555
Автор:
(Ruslan5555)
Статус:
Наставник (1835 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Вильярреал Реал 2 : 3 Закончился
Чемпионат Англии Ман.Сити Ман.Юнайтед - : - 26 февраля 16:15
Чемпионат Италии Фиорентина Торино - : - 27 февраля 21:45
Чемпионат Англии Лестер Ливерпуль - : - 27 февраля 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть