Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Мене хвилює настрій вболівальників після вчорашнього матчу

2013-09-11 20:00 Доброго вечора.  Сьогодні увесь день читаючи новини та блоги та особливо гілку коментарів я зауважив наступне, ...

Доброго вечора.  Сьогодні увесь день читаючи новини та блоги та особливо гілку коментарів я зауважив наступне, що червоною ниткою висловлюваннь проходить така думка "Англія відскочила, втратили 2 очки, та найголовніше надія на те, що Англія втратить очки в матчі з Чорногорією". Але майже вчсі вважають що 6 очок в двох наступних матчах у нас в кишені.

  Шановні друзі. Чи не зарано ми закидуємо шапками поляків ? Чи можемо ми бути впевнені в перемозі на всі 100 %? Силами Фоменка ми всі настілки впевнені в силі нашої збірної, що вважаємо що Польщу покладемо однією лівою.

   Вчорашні гра вже надбання історії і, як кажуть, маємо те що маємо. Тепер не все в наших руках, але я вважаю, що нам потрібно забути про Чорногорію, Англію, Молдову а зосередитися на матчах з Польщею та Сан Маріно. Здобути в цих матчах 6 очок і забронювати за собою друге місце а тільки після чого сподіватися на осічку Англії.

   Зараз, як і раніше, все в руках (чи ногах) наших футболістів.

      І в додаток, вчора довелося спостерігати матч з так званого фан сектору (№ 55 хоча квитки були в інший сктор) так ті особи що палили фаєри це купка , вибачте дибілів, більшості з яких нема й 16 років. Після першогож взривпакету до сектору підійшли  двоє чоловіків в костюмах і спостерігали. Ми вже провели матч з актобе при порожніх трибунах через цих вилупків. Після позаминулого матчу з Англією Дніпропетровськ ще не скоро прийме матчі збірної і мені здіється що їм байдуже до збірної і до футболу взагалі це просто зграя відморозків.

     Вірю в збірну ! СЛАВА УКРАЇНІ !

11.09.2013, 20:00
11.09.2013, 20:00
154164 4 batir, ivz2306, MapkoBka, senya97
GanabaRoman
Автор:
(GanabaRoman)
Статус:
Начинающий писатель (160 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Барселона Малага 2 : 0 Закончился
Вильярреал Лас-Пальмас - : - 22 октября 13:00
Чемпионат Италии Кьево Верона - : - 22 октября 13:30
Чемпионат Украины Сталь Черноморец - : - 22 октября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть