Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Його звати - Олег Гусєв

2013-10-03 23:33 Журналіст каналу "2 +2" Костянтин Андріюк у своєму Twitter зазначив, що після виїзного матчу проти віденського ...

Журналіст каналу "2 +2" Костянтин Андріюк у своєму Twitter зазначив, що після виїзного матчу проти віденського "Рапіда" (2:2), на останніх хвилинах якого "Динамо" втратило перемогу, до сектору українських вболівальників підійшов лише один гравець киян.

"Його звати - Олег Гусєв і він ЄДИНИЙ хто подякував фанатській трибуні після Рапід-Динамо, 2:2! Ось це, схоже ЄДИНА людина у складі Динамо, якій не начхати на футболку та імідж власного клубу!" - написал Андриюк.

Вболівальникам "#Динамо" за підтримку у Відні подякував тільки Олег #Гусєв    Журналіст каналу "2 +2" Костянтин Андріюк у своєму Twitter зазначив, що після виїзного матчу проти віденського "Рапіда" (2:2), на останніх хвилинах якого "Динамо" втратило перемогу, до сектору українських вболівальників підійшов лише один гравець киян.  "Його звати - Олег Гусєв і він ЄДИНИЙ хто подякував фанатській трибуні після Рапід-Динамо, 2:2! Ось це, схоже ЄДИНА людина у складі Динамо, якій не начхати на футболку та імідж власного клубу!" - написал Андриюк.Вболівальникам "#Динамо" за підтримку у Відні подякував тільки Олег #Гусєв Журналіст каналу "2 +2" Костянтин Андріюк у своєму Twitter зазначив, що після виїзного матчу проти віденського "Рапіда" (2:2), на останніх хвилинах якого "Динамо" втратило перемогу, до сектору українських вболівальників підійшов лише один гравець киян. "Його звати - Олег Гусєв і він ЄДИНИЙ хто подякував фанатській трибуні після Рапід-Динамо, 2:2! Ось це, схоже ЄДИНА людина у складі Динамо, якій не начхати на футболку та імідж власного клубу!" - написал Андриюк.


03.10.2013, 23:33
freedom1988
Автор:
(freedom1988)
Статус:
Начинающий писатель (61 комментарий)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Севилья 5 : 1 Закончился
Карабах Атлетико - : - 18 октября 19:00
ЦСКА Базель - : - 18 октября 21:45
Бенфика Ман.Юнайтед - : - 18 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть