Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

У Кривому Розі створено багатопрофільний СК “Кривбас”

2013-10-04 14:16   У Кривому Розі створено громадську організацію “Спортивний клуб “Кривбас” - про це оголосили на спеціально ...

 

У Кривому Розі створено громадську організацію “Спортивний клуб “Кривбас” - про це оголосили на спеціально скликаній прес-конференції, передає УНН.

Напередодні відбулися установчі збори, на яких затвердили Статут та керівний склад організації.

 Почесним Президентом СК "Кривбас" обраний міський голова Кривого Рога Юрій Вілкул, головою правління призначено підприємця Валерія Юсупова.

На початковому етапі до складу клубу увійшли федерації з чотирьох видів спорту. Відповідно створено чотири департаменти - з розвитку футболу, баскетболу, хокею з шайбою і фігурного катання.

За словами голови правління клубу Валерія Юсупова, основним завданням СК "Кривбас" є популяризація масового спорту. Однак це не виключає і розвиток спорту вищих досягнень аж до відродження раніше існуючих команд та їхніх виступів у чемпіонатах України. Мова в першу чергу йде про футбольний “Кривбас” і баскетбольний “Кривбасбаскет”.
У подальшому членами СК "Кривбас" можуть стати не лише спортивні клуби і організації, відомі виступами своїх спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, а й ті, хто здатен сам себе утримувати і готовий займатися з дітьми і молоддю в усіх районах міста.
Перебачається, що система клубу будуватиметься за аналогією із знаменитим клубом "Барселона", який також об’єднує багато видів спорту. При цьому у СК "Кривбас" буде своя емблема і форма.

04.10.2013, 14:16
04.10.2013, 14:16
157164 1 maxxrus1977
Roma_
Автор:
(Roma_)
Статус:
Старожил (699 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Барселона Малага 2 : 0 Закончился
Вильярреал Лас-Пальмас - : - 22 октября 13:00
Чемпионат Италии Кьево Верона - : - 22 октября 13:30
Чемпионат Украины Сталь Черноморец - : - 22 октября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть