Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Дивіться найкращий фільм "Іллічівець - Шахтар"

2013-10-19 18:24 Фрагмент інтерв'ю с Шеріл Бун Айзекс (президент американської кіноакадемії) -Шеріл, як відомо ви займаєте місце президента ...

Фрагмент інтерв'ю с Шеріл Бун Айзекс (президент американської кіноакадемії)

-Шеріл, як відомо ви займаєте місце президента американської кіноакадемії мистецтв, що кожен рік визначає номінантів та переможців найпрестижнішої премії у світі кіно - "Оскару", у цьому році ви ввели нову номінацію - найкраща постановочна спортивна подія, що змусило вас це робити?

- Це дуже цікава подія, розумієте у мене є родичі в Маріуполі (Місто в Донецькій області - ред.) і ось якось гуляючи цим містом я захотіла побачити його культурний бік, попрохавши своїх родичей відвести мене до місцевого театру, але як я була здивована, коли мене відвели до місцевого стадіону, коли я спитала, чин не помилилися вони, вони мене заспокоїли та сказали, що вистава буде така, що я забуду про все на світі. І ви знаєте, такого рівня акторського мастерства не побачиш навіть у фільмах Копполи.

- Роскажіть більше

-Спочатку я побачила режисера цієї вистави. Такий поважний чоловік, у шапці, здається його звали (розмірковує - ред.) Мірча, так. Він стояв у кромки поля, та поважним взором заспокоював все на полі, було видно що сьогодні все буде так, як він хоче, навіть коли його команда пропустила, на його обличчі не було жодної емоції. Він знав що все нормально. Коли я спитала, невже він ніколи не нервує, мені відповіли що іноді таке буває, але в ті рази, коли "Шахтар" грає в футбол, сьогодні вони приїхали як, актори, тому несподіванок не буде. І насправді, коли в другому таймі пішов балет, суддя (Мені дуже сподобалося, що у ньго таке рідне для американського вуха ім'я You are Baks) назнчив два пенальты, які, так здається були зрежисовані перед цієї подією, спочатку "Шахтар" намагався забити гол, "Іллічівець" допомогав як тільки міг, змінив основного захистника, віддавав паси назад, розступався перед нападниками, але "Шахтар" не міг цим скористатися, тоді захисники стали "валити" гравців "Шахтаря" у своєму карному майданчику, мені навіть здавалося, що вони ніби кричать до арбітра, "Гей, тут порушення, ми винні, став нам пенальті", але все ж таки здалося, просто гра акторів була такою бездоганною, що я сама собі усе домріяла.

- Чому ж таки ві вирішили призначити нову номінацію для "Оскара"?

- Розумієте, у наш складний час, митці намагаються складати казки, ніби-то добро переможе, ніби-то усе буде гарно, а ось містер Мірча показав нам жорстокий реалізм, що переможе завжди той, хто ставить виставу. Тому я кажу офіційно, що матч "Іллічівець-Шахтар" буде поки що, єдиним номінантом у категорії "Найкраща постановочна спортивна подія", Луческу може получити "Оскара" за кращу режисуру, а Даріо Срна - як кращий актор. Я навіть чула, що після того, як ми показали цей матч світовому товариству, кар'єра Даріо вийшла на новий рівень. Бо окрім матчей "Шахтаря" ми скоро побачимо його у сіквелі фільму Даррена Аронофскі - "Чорний лебідь 2", де він замінить Наталі Портман і зіграє балерину.

Вся інформація подається як гумор і не намагається когось образити, всі збігі випадкові і до реальності не мають жодного відношення.

19.10.2013, 18:24
Oseledets
Автор:
(Oseledets)
Статус:
Читатель (3 комментария)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Тулуза 2 : 0 Закончился
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич - : - 25 сентября 22:00
Чемпионат Испании Бетис Леванте - : - 25 сентября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть