Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

ФФУ і надалі офіційно забороняє червоно-чорні кольори

2013-10-26 18:19 Сьогодні, 26 жовтня 2013 року, відбулась передматчева нарада за участю представників «Металіста» та «Карпат» (команд, які ...

Сьогодні, 26 жовтня 2013 року, відбулась передматчева нарада за участю представників «Металіста» та «Карпат» (команд, які зустрінуться сьогодні у 14-му турі Прем`єр-ліги) та делегата матчу від ФФУ Віктора Безсмертного (м. Кіровоград). 

Представники ФК «Карпати», зокрема, були попереджені службою безпеки ФК «Металіст» про неприпустимість появи у гостьовому секторі стадіону червоно-чорних кольорів, які, нагадаємо, нещодавно набули статусу офіційних барв львівського клубу.

Свою позицію представники харківського клубу аргументували тим, що на своє відповідне звернення до ФФУ отримали лист за підписом першого заступника голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ п.Чуваєва О., де, зокрема, йдеться: 
«…Інформую, що сьогодні, згідно посібника FARE червоно-чорні прапори внесені до тих символів, які заборонено використовувати під час проведення футбольних матчів» (скан-копія листа ФФУ додається)

Окремої уваги заслуговує позиція делегата матчу від ФФУ Віктора Безсмертного. На конкретне питання – забороняє чи дозволяє він, як відповідальна особа від ФФУ за проведення матчу, появу на трибунах червоно-чорних прапорів – делегат спочатку уникнув відповіді, повідомивши, що його місія лише «нотувати подібні прояви у рапорт, а далі рішення прийматимуть дисциплінарні органи». Лише згодом пан Безсмертний проінформував ФК «Карпати», що він не забороняє появу на трибунах червоно-чорних прапорів, і про це вже повідомив керівництво правоохоронних органів м.Харкова, що здійснюватимуть забезпечення правопорядку та догляд уболівальників під час матчу. Зі своєї сторони, офіцер безпеки ФК «Металіст» і надалі вимагає від делегата особистого підтвердження такої позиції за 2 години до початку матчу.

Повертаючись до пояснень з приводу заборони демонстрації червоно-чорних кольорів з боку ФФУ, хочеться отримати відповідь на питання: хто ж такий п.Чуваєв О. щоб ставити свій підпис під забороною визнаної на державному рівні видатної ролі учасників боротьби за незалежність України у XX столітті (Указ Президента України від 28 січня 2010 року)? 

Не можна не відзначити і той факт, що пан Стороженко С., куратор Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ, навіть після конференції «Футбол без ненависті та дискримінації», що пройшла у Будинку Футболу 23 жовтня 2013 року, і на якій представник FARE в Україні фактично відхрестився від заборони червоно-чорних прапорів (більш того, методичні матеріали FARE з «українською сторінкою» вже зняті з усіх офіційних джерел в інтернеті), у відповідь на телефонне звернення віце-президента ФК «Карпати» п.Єфремова О.А. сьогодні в категоричній формі підтвердив позицію, викладену у листі п.Чуваєва О.

Віримо, що відповідь на всі ці питання дасть Генеральна прокуратура України, куди вже незабаром буде надіслано відповідний запит. Не сумніваємося у тому, що посадові особи громадських організацій не наділені повноваженнями фактично накладати «вето» на Указ Глави держави, чинність якого, до речі,підтверджена Вищим адміністративним судом України

ФК «Карпати» офіційно заявляє, що розцінює заборону на використання офіційних клубних кольорів з боку ФФУ як таку, що може спричинити на трибунах стадіону конфлікти та провокації, що цілком можуть перерости навіть у масові заворушення та побоїща. Також цілком не виключено, що такі провокативні дії можуть мати на меті отримання «благодатних підстав» для накладення дисциплінарних санкцій на наш клуб у подальшому з боку дисциплінарних органів Федерації.

Таким чином уся відповідальність за можливі провокації та протиправні дії на трибунах стадіону під час проведення сьогоднішнього матчу, а також за будь-які їх наслідки, цілком і повністю лягає на плечі посадових осіб ФФУ, що взялися на офіційному рівні забороняти символіку національно-визвольного руху та офіційну символіку ФК «Карпати», а саме Чуваєва О., Стороженка С., та Федерацію Футболу України загалом.

Ми віримо у перемогу здорового глузду у останні години перед матчем, і сподіваємось, що відповідальні служби ФК «Металіст» будуть вчасно і у належний спосіб проінформовані про позицію делегата матчу, отриману станом на цю хвилину керівництвом ФК «Карпати». 

Для футбольного клубу «Карпати» та футболістів команди уболівальники клубу – найвища цінність. У випадку продовження відвертого українофобства у стінах Федерації, якщо подібна дискримінація уболівальників ФК «Карпати» повториться перед будь-яким наступним матчем, футболісти команди не залишаться осторонь і активно підтримають уболівальників аж до відмови від участі у такому матчі. Спочатку ми – громадяни України, і лише потім здобувачі очок на футбольному полі.Джерело: Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
26.10.2013, 18:19
26.10.2013, 18:19
159315 2 maxxrus1977, borschiv1963
redz
Автор:
(redz)
Статус:
Эксперт (5402 комментария)
Подписчиков:
1
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Спортинг Олимпиакос 3 : 1 Закончился
Лига Европы Астана Вильярреал - : - 23 ноября 18:00
Атлетик Герта - : - 23 ноября 20:00
Кельн Арсенал - : - 23 ноября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть