Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Варіанти підсилення взимку

2013-12-01 01:08 Динамо потребує підсилення. Я вважаю що тренерський штаб має звернути увагу на таких гравців як: 1) ...

Динамо потребує підсилення. Я вважаю що тренерський штаб має звернути увагу на таких гравців як: 1) Хомченовський (Зоря). Цей гравець внесе швидкість та енергійність у середню лінію Динамо (плюс він українець).

2) Коноплянка (Дніпро). Велика імовірність, що він не захоче з'явитись у рядах киян, але такий гравець оживить атаки Динамо. У парі з Ярмоленко це буде просто ідеальна атакувально-флангова сила.

3) Шейн Лонг (ВБА). Цей форвард мігби посперечатись за місце в нападі із Ідейє та Мбокані. Адже як показує практика, вони не завжди витягують команду у складних матчах. Лонг молодий, технічний, швидкий форвард, якого часом так не вистачає Динамо.

4) Деян Ловрен (Саутгемптон). Ще один якісний захисник киянам аж ніяк не буде зайвим. Хорват демонструє впевнену гру і за клуб і за збірну. Хоча в переїзд його із АПЛ важко віриться, але ж такі гравці як Ленс, Велозу покинули чемпіонати які вважаються сильнішими УПЛ, тому все може бути.

01.12.2013, 01:08
01.12.2013, 01:08
162905 3 korobkoww, Toha111, buga1968
Birdro
Автор:
(Birdro)
Статус:
Читатель (0 комментариев)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Севилья 5 : 1 Закончился
Карабах Атлетико - : - 18 октября 19:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть