Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Європарламент прийняв резолюцію, в якій засудив Януковича і підтримав Майдан

2013-12-12 15:09 У Європарламенті 12 грудня було прийнято резолюцію щодо результатів Вільнюського саміту і майбутнього Східного партнерства з ...

У Європарламенті 12 грудня було прийнято резолюцію щодо результатів Вільнюського саміту і майбутнього Східного партнерства з особливою увагою до України, у якій депутати засудили застосування сили до мирних протестувальників та закликали до швидкого прийняття угоди про безвізовий режим. На знак підтримки європейської інтеграції України, європарламентарі також підняли українські прапори та разом із прапорами ЄС після голосування.

Депутати Європарламенту у своїй резолюції засудили рішення української влади, «на чолі з Віктором Януковичем», відмовитися від підписання Угоди про асоціацію з ЄС під час саміту Східного партнерства.

Проте резолюція Європейського парламенту «визнає європейські прагнення України, виражені в поточних демонстраціях українського громадянського суспільства на Євромайдані у Києві та в інших містах по всій Україні, яке не соромилися висловлювати своє несхвалення рішенню президента Януковича на вулиці, і підтверджує свою думку про те, що поглиблення відносин між ЄС та Україною і факт надання Україні європейської перспективи мають велике значення і є в інтересах обох сторін».

Європейський парламент також у своїй резолюції «висловив жаль з приводу жорстоких подій в ніч на 9 грудня 2013 року, коли сили безпеки штурмували офіси опозиційних партій і незалежних ЗМІ, і переслідували демонстрантів; вважає, що ці події можуть призвести до подальшої ескалації і без того напруженої ситуації».

Депутати також нагадали, про кілька каналів зв'язку, які є відкритими між ЄС та Україною, включно з моніторинговою місією європейського парламенту на чолі з президентами Коксом і Кваснєвським, і, «ще раз нагадали, що питання, що виникають в української влади як виправдання свого рішення в останню хвилину призупинити (підготовку до підписання угоду про асоціацію – ред.) мало б бути озвучено раніше, з тим щоб була можливість їх вирішити».

У резолюції також ще раз підтвердили свою «сильну підтримку щодо підписання угоди про асоціацію як тільки це буде можливо».

У цій резолюції Європейський парламент засудив "неприйняття політичного та економічного тиску Росії на Україну, в тому числі торговельних погроз", закликав держави-​​члени виступати з єдиної позиції щодо Росії і підкреслив необхідність розробки та реалізації стратегії держав-членів ЄС, з тим щоб адекватно реагувати на подібні тиски з боку Росії на східних сусідів ЄС у майбутньому.

12.12.2013, 15:09
PiterNak
Автор:
(PiterNak)
Статус:
Наставник (2271 комментарий)
Подписчиков:
11
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Сельта Хетафе 1 : 0   21 сентября 22:00
Леванте Реал С-дад - : - 21 сентября 23:00
Турнир дублёров Динамо U-21 Верес U-21 - : - 22 сентября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть