Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Не падайте в ейфорію

2014-01-28 18:34 Для тих хто в танку і тішиться ніби то відставкою Азірова, розповідає про перші перемоги, пояснюю ...

Для тих хто в танку і тішиться ніби то відставкою Азірова, розповідає про перші перемоги, пояснюю як то кажуть "на пальцях": В КГБ така тактика дій називалась "Білий слон". Це коли ставили купу завідома непосильних вимог, а потім скасовували деякі з них і цим добивались поставлених конкретних задач. У нашому випадку маємо точну аналогію таких дій, коли на рівному місці створюється купа нездорової х.

..і, а потім за скасування цієї х...і виторговують на переговорах те, що вважають для себе потрібне. Що цікаво - люди з протилежного боку вважають, що вони досягли якоїсь перемоги чи великих поступок від опонентів.

Повністю підтримую Ірену Карпу - з терористами не ведуть перемовин, головне щоб наших хлопців випустили, а все інше немає значення що вони там виторгують. Спочатку треба звільнити заручників, а потім знищити бандюків.

Наівні люди, наівна опозиція. В черговий раз розведуть як котят.

Там такі потужні аналітики сидять які прораховують все на 5 кроків вперед. Школа КГБ нікуди не ділась, навіть якщо ті експерти зараз умовно змінили назву своєї структури, суть їх від того не змінилась. І не треба забувати про фсбешних радників, ті мають великий досвід в багатоходових комбінаціях. На кожну дію у них заготовлено зразу пару варіантів протидії і підстраховано все з урахуванням самих негативних для себе варіантів розвитку подій. Вони зараз погодяться ніби то на все, щоб забрати людей з вулиці, або хоча б повернути такий їм милий майдан з ліхтариками. Хряк казав, що почує кожного, два місяця майдану він був глухий, почало трохи причуватись коли спалили пару мусоровозів, коли почали захоплювати по регіонам ОДА, тоді почув і почав мутки з переговорами.

28.01.2014, 18:34
VasiaDK
Автор:
(VasiaDK)
Статус:
Старожил (734 комментария)
Подписчиков:
2
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Англии Лестер Вест Бромвич 1 : 1 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть