Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Список вбивць

2014-02-24 03:17 Європейці оприлюднили прізвища 145 винних у кровопролитті в Україні (список) Вчора ввечері Євросоюз після довгого узгодження ...

Європейці оприлюднили прізвища 145 винних у кровопролитті в Україні (список)

Вчора ввечері Євросоюз після довгого узгодження нарешті прийняв рішення про введення персональних санкцій проти осіб , винних у кровопролитті в Україні , але цей список досі формується і не оприлюднений.

Тим часом, громадянський рух Литви "За демократію.

Україна" та громадське об'єднання Незалежна Республіка Užupis ( Ужупіс ) сьогодні в центрі литовської столиці провели мітинг підтримки українського народу і пам'яті загиблих під час протестних акцій . Організатори мітингу склали свій список винних українських чиновників , суддів , олігархів України і закликали владу Литви та Єврокомісію негайно послідувати їх прикладу.

Люстрационный список:

(«NR Baltija» будет публиковать весь список, в который вошли более 100 фамилий, постепенно. Возможно совпадение этого списка со списком лиц, против которых вводятся санкции Евросоюза, до степени смешения).

1) Yanukovych Viktor, gim. 1950.07.09 (Янукович Віктор Федорович) 2) Yanukovych Lyudmyla, 1949.09.09 (Янукович Людмила Олександрівна) 3) Yanukovych Oleksander, 1973.07.01 (Янукович Олександр Вікторович) 4) Yanukovych Elena (Янукович Елена) 5) Yanukovych Viktor, 1981.07.16 (Янукович Віктор Вікторович) 6) Yanukovych Olha, 1985.10.13 (Янукович Ольга Станиславовна) 7) Kliuev Andriy, 1964.08.12 (Клюєв Андрій Петрович) 8) Kliueva Zhanna, 1964 (Клюева Жанна Вікторівна) 9) Kliuev Bogdan, 1985 (Клюєв Богдан Андрійович) 10) Kliuev Kyrylo, 1995, (Клюєв Кирило Андрійович) 11) Klіuev Sergіy, 2003 (Клюев Сергій Андрійович) 12) Arbuzov Sergiy, 1976.03.24 (Арбузов Сергій Геннадійович) 13) Arbuzova Iryna, 1970 (Арбузова Ірина Олександрівна) 14) Arbuzov Myhaylo, 2004 (Арбузов Михайло Сергійович) 15) Arbuzov Sergiy, 1996 (Арбузов Сергій Сергійович) 16) Vitaliy Zakharchenko, 1963.01.20 (Захарченко Віталій Юрійович) 17) Lyudmyla Zakharchenko (Захарченко Людмила Валентинівна) 18) Viktoriya Zakharchenko, 1986 (Захарченко Вікторія Віталіївна) 19) Angelina Zakharchenko,1990 (Захарченко Ангеліна Віталіївна) 20) Klymenko Oleksander, 1980.11.16 (Клименко Олександр Вікторович) 21) Klymenko Anton (Клименко Антон Олександрович) 22) Klymenko Viktoriya (Клименко Вікторія Олександрівнa) 23) Tymchenko Serhiy, 1972.07.29 (Тимченко Сергій Михайлович) 24) Stavytskyy Eduard, 1972.10.04 (Ставицький Едуард Анатолійович) 25) Kolisnychenko Vadym, 1958.03.21 (Колісниченко Вадим Васильович) 26) Liliya Makedon, 1976, (Лилия Македон) 27) Kolisnychenko Vsevolod, 2006 (Колісніченко Всеволод Вадимович) 28) Lukash Olena, 1976.11.12 (Лукаш Олена Леонідівна) 29) Ilyashov Hryhoriy, 1965 (Ільяшов Григорiй) 30) Tsariov Oleh, 1970.06.02 (Царьов Олег Анатольєвич) 31) Tsariova Larysa, 1968 (Царьова Лариса Анатольївна) 3 2) Tsariov Maksym, 1995.05.11 (Царьов Максим Олегович) 33) Tsariova Olha, 1999.09.02 (Царьова Ольга Олеговна) 3 34) Tsariova Kateryna, 2003.09.11 (Царьова Катерина Олеговна) 35) Tsariov Ihor, 2008.04.01 (Царьов Ігор Олегович) 36) Viktor Pshonka, 1954.02.06 (Віктор Пшонка) 3 37) Bondarenko Olenа, 1974.05.26 (Бондаренко Олена) 3 38) Dobkin Myкhaylo, 1970.01.26, (Михайло Добкін) 39) Kernes Hennadiy, 1959.06.27 (Геннадій Кернес) 40) Ivanyushchenko Yuriy, 1959.02.21 (Юрій Іванющенко) 41) Azarov Mykola, 1947.12.17 (Азаров Микола Янович) 42) Azarova Lyudmyla, 1946 (Азарова Людмила Миколаївна) 43) Azarov Oleкsiy, 1971.07.13 (Азаров Олексій) 44) Sivkovych Volodymyr (Сівкович Володимир Леонідович) 45) Koryak Valeriy (Kоряк Валерій Володимирович) 46) Fedchuk Petro (Федчук Петро Миколайович) 47) Marynenko Oleh (Мариненко Олег Ігоревич) 48) Boyko Serhiy (Бойко Сергій Олексійович) 49) Karandyuk Serhiy (Карандюк Сергій Вікторович) 50) Popov Oleksandr (Попов Олександр Павлович) Судьи, которые своими решениями стали сопричастны к террору против народа Украины (под фамилиями даны ссылки на их решения) 51) Danylyshyn Viktor (Данилишин Віктор Михайлович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35484932 52) Sanin Bohdan (Санін Богдан Володимирович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35641960 53) Volkov Andriy (Волков Андрій Станіславович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35636175 54) Malykh Oksana (Малих Оксана Володимирівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35439120 55) Baranovskyi Roman (Барановський Роман Анатолійович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35496586 56) Ryshchenko Andriy (Рищенко Андрій Юрійович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35498363 57) Yurkov Eduard (Юрков Едуард Олегович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35508135 58) Turlakova Nataliya (Турлакова Наталія Василівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35585242 59) Bezditko Denys (Бездітко Денис Володимирович http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35468557 60) Zinchenko Andriy (Зінченко Андрій Вікторович http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35494694 61) Izovitova-Vakim Olena (Ізовітова-Вакім Олена Василівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35505583 htp://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35468521 62) 21. Polyakh Nataliya (Полях Наталія Анатоліївна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35780999 63) Haran' Serhiy (Гарань Сергій Миколайович http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35479139 64) Sahun Andriy (Сагун Андрій Васильович http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35468726 65) Kravchuk Olha (Кравчук Ольга Володимирівна http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35505587 66) Prytula Kostyantyn (Притула Костянтин Миколайович http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35573365 67) Krut'ko Olena (Крутько Олена Василівна), http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35424773 68) Hulkevych Irena (Гулкевич Ірена Зіновіївна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35424773 69) Kedyk Mariya (Кедик Марія Василівна http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35424773 70) Krut'ko Olena (Крутько Олена Василівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35424773 71) Yefymenko Kostyantyn (Єфіменко Костянтин Сергійович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35424681 72) Stetsenko Oleh (Стеценко Олег Олександрович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35474264 73) Tsypko Olena (Ципко Олена Валентинівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35470575 74) Kayuda Andriy (Каюда Андрій Миколайович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35550426 75) Tsytsiura Olha (Цицюра Ольга Олександрівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35689662 76) Yasynovs'kyi Ivan (Ясиновський Іван Григорович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35425690 77) Moskalenko Serhiy (Москаленко Сергій Анатолійович), http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35546381 78) Toskina Hanna (Тоскіна Ганна Львівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35593212 79) Prokhorchuk Olha (Прохорчук Ольга Володимирівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35549925 80) Min'ko Olha (Мінько Ольга Валентинівна) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35424864 81) Kravets' Dmytro (Кравець Дмитро Іванович 82) Hladun Khrystyna (Гладун Христина Анатоліївна) 83) Sokolova Olena (Соколова Олена Анатоліївна) 84) Kuz'menko Valeriy (Кузьменко Валерій Анатолійович) http://reyestr.court.gov.ua/Review/35860296 85) Minayeva Kateryna (Мінаєва Катерина Володимирівна) http://reyestr.court.gov.ua/Review/35860296 86) Horkava Viktoriya (Горкава Вікторія Юріївна) 87) Chepenyuk Olha (Чепенюк Ольга Володимирівна) 88) Dudar Oksana (Дудар Оксана Михайлівна) http://4vlada.com/rivne/32073 89) Zayats' Oleksandr (Заяць Олександр Володимирович) http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35425717 90) Sapalyova Tetyana (Сапальова Тетяна Валентинівна), 91) Borovyts'kyi Oleksandr (Боровицький Олександр Андрійович), 92) Polotnyanko Yuriy (Полотнянко Юрій Петрович), http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35626212 93) Romanchenko Yevhen (Романченко Євген Юрійович) Государственные исполнители государственной исполнительной службы: 94) Sabadash Larysa (Сабадаш Лариса Іванівна) 95) Marchenko Oleksandr (Марченко Олександр Анатолійович)

Работники милиции, которые принимали участие в жестоком избиении участников Евромайдана в Киеве в ночь на 30.11.2013 г. (Майдан Независимости) и 01.12.2013 г. (ул. Банковая) и в других городах Украины:

96) Antonov Yevhen (Антонов Євген Федорович) 97) Kusiuk Serhiy (Кусюк Сергій Миколайович) 98) Tkachenko Andriy (Ткаченко Андрій Іванович) 99) Kostenko Valeriy (Костенко Валерій Миколайович) 100) Abisov Yuriy (Абісов Юрій Миколайович) 101) Kostenko Valeriy (Костенко Валерій Миколайович) 102) Kutsenko Oleksandr (Куценко Олександр Петрович) 103) Nosochenko Oleksandr (Носоченко Олександр Валерійович) 104) Pan'kiv Mykola (Паньків Микола Миколайович) 105) Shevchuk Oleh (Шевчук Олег Олександрович) 106) Hrebenyuk Eduard (Гребенюк Едуард Миколайович) 107) Zeva Mykola (Зева Микола Васильович) 108) Sharobanov Serhiy (Шаробанов Сергій Юрійович)

Судьи, следователи и прокуроры, которые принимали участие в противоправному осуждении и преследовании активистов Евромайдана:

109) Bortnytska Vita (Бортницька Віта Вікторівна) 110) Tsyktich Vitaliy (Циктіч Віталій Михайлович) 111) Morozov Maksym (Морозов Максим) 112) Kovalchuk Yuriy (Ковальчук Юрій) 113) Malinovs'ka Valentyna (Маліновська Валентина Миколаївна) 114) Hryn'kovs'ka Nataliya (Гриньковська Наталія Юріївна) 115) Hayduk Svitlana (Гайдук Світлана Володимирівна) 116) Radchykova Olena (Радчикова Олена Петрівна) 117) Kozlov Roman (Козлов Роман Олександрович) 118) Purlins'kyi Dmytro (Пурлінський Дмитро Юрійович 119) Balabey Yuriy (Балабей Юрій Вікторович) 120) Popov A. (Попов А.О.) 121) Zadniprianyi Volodymyr (Задніпряний Володимир Володимирович) 122) Buhil' Volodymyr (Бугіль Володимир В'ячеславович 123) Volokitina Nataliya (Волокітіна Наталія Борисівна) 124) Litavs'kyi Taras (Літавський Тарас Володимирович) 125) Kovtunenko Vitaliy (Ковтуненко Віталій Володимирович) 126) Bornos Alla (Борнос Алла Валеріївна) 127) Pryimachok Vadym (Приймачок Вадим В.) 128) Markevych Yuriy (Маркевич Юрій Б.) 129) Pylypiuk Yuriy (Пилипюк Юрій Г.) 130) Chubko D. (Чубко Д.В.) 131) Mayboroda Denys (Майборода Денис Володимирович) 132) Perepichka Yu. (Перепічка Ю.О) 133) Hranchuk A. (Грабчук А.О.) 134) Nilov Andriy (Нілов Андрій Сергійович 135) Antonyuk Maryna (Антонюк Марина Станіславівна)

Должностные лица, препятствующие распространению информации о жестоком избиении участников Евромайдана с 30 ноября по 1 декабря 2013 в Киеве и предоставлению оценки действиям власти относительно подписания Соглашения об ассоциации с ЕС:

136) Longvynenko Anatoliy (Логвиненко Анатолій Дмитрович 137) Tkachenko Oleksandr (Ткаченко Олександр Анатолійович) 138) Hrytsyk Nina (Грицик Ніна Миколаївна) 139) Smokovych Vira (Смокович Віра Іванівна) 140) Salo Andriy (Сало Андрій Богданович)

Должностные лица, которые публично поддержали действия «Беркута» по жестокому избиению участников Евромайдана или заявили о невозможности выполнения закона о прекращении преследований участников акций протеста:

141) Tsariov Oleh (Царьов Олег Анатолійович) 142) Levchenko Mykola (Левченко Микола Олександрович) 143) Smolyaninov Serhiy (Смольянінов Сергій Ігоревич) 144) Chornobuk Valeriy (Чорнобук Валерій Іванович) 145) Hvozdyk Pavlo (Гвоздик Павло Олександрович)

Как заявили составители списка, это ни в коем случае не означает призыва преследовать этих людей всеми возможными юридическими методами. Но ограничить их пребывание на территории Шенгена – желательно.

24.02.2014, 03:17
VasiaDK
Автор:
(VasiaDK)
Статус:
Старожил (734 комментария)
Подписчиков:
2
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился
Чемпионат Италии Интер Сампдория - : - 24 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть