Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Турчинов закликав Путіна вивести війська з Криму

2014-03-01 08:55 В.о. президента України Олександр Турчинов зробив заяву, в якій заявив, що в Криму відбувається неприхована агресія ...

В.о. президента України Олександр Турчинов зробив заяву, в якій заявив, що в Криму відбувається неприхована агресія проти Криму

«Вони провокують нас на військовий конфлікт. За даними нашої розвідки, вони відпрацьовують сценарій повністю аналогічний абхазському», - заявив Турчинов.

За його словами, українські військові виконують свої обов’язки і не піддаються на провокацію, розуміючи ту високу небезпеку, на яку наражається цивільне населення Криму.

«Я особисто звертаюся до Путіна з вимогою негайно припинити провокації і відкликати війська з Криму», - додав Турчинов, нагадавши, що з разом з США та Великою Британією Росія є гарантом недоторканості цілісності і недоторканості України.

«За зверненням Верховної Ради і за моїм особистим зверненням зараз відбувається засідання Ради безпеки ООН. Весь цивілізований світ підтримує Україну, РНБО відпрацювала план нормалізації ситуації на півострові», - заявив Турчинов.

«Ми вимагаємо нормалізувати ситуацію, ми впевнені що Україна збереже свою територію і незалежність і будь які спроби анексії і вторгнення будуть мати дуже серйозні наслідки», - йдеться в заяві.

01.03.2014, 08:55
01.03.2014, 08:55
170526 2 MYY, Slob2000
PiterNak
Автор:
(PiterNak)
Статус:
Наставник (2271 комментарий)
Подписчиков:
11
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов ЦСКА Базель 0 : 2 Закончился
Лига Европы Астана Маккаби - : - 19 октября 18:00
БАТЭ Кельн - : - 19 октября 20:00
Заря Герта - : - 19 октября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть