Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Володимир Єзерський:Влада Януковича злочинна, бо воювала з власним народом

2014-03-02 15:52 Єзерський завжди не терпів несправедливості! Ані на футбольному полі і за його межами! Володимир Єзерський - ...

Єзерський завжди не терпів несправедливості! Ані на футбольному полі і за його межами! Володимир Єзерський - людина, яка активно стежить за ситуацією в країні і не приховує своєї активної життєвої позиції.

І навіть зараз, коли більшість футболістів або говорять про це загальними фразами, або просто відмовляються коментувати - Володимир не боїться називати речі своїми іменами і закликати Україну та українців до об'єднання та поміркованості!

- Володю, як і де ти стежив за останніми подіями в Україні?


  • Для мене це - найтрагічніший період в історії нашої країни! Я не міг повірити що таке може статися! Я співчуваю рідним і близьким загиблих на Майдані! Людей що стоять на Майдані: зі Львова, Луганська, Криму, Севастополя чи Чернігова, переконаний, турбує на сьогодні одне - покращення життя, добробут, порядок! Минула влада цього не зрозуміла. Ця влада - злочинна, бо воювала з власним народом, а ті, хто віддавали подібні накази - мають бути покарані.

Я постійно приходив на Майдан, коли був в Україні, спілкувався там із людьми. А впродовж тих кривавих подій був на зборах, за кордоном! Там було багато туристів з Росії і російська преса звісно висвітлювала це зовсім інакше. Але москвичі, з якими я спілкувався у готелі, мені зізналися - давно вже не дивляться російські теленовини - лише спорт і програми для своїх дітей! Бо зізнаються - російська влада навіть про Європу розповідає в негативі. А Росію подають виключно як - наймогутнішу і найстабільнішу державу світу! Це думки, які я зібрав після спілкування із простими росіянами, які відпочивали в одному із нами готелі. А це значить - не вся Росія налаштована проти нас!

- Які для себе бачиш виходи з ситуації, що склалася?


  • Я хотів би, щоб нова влада зробила висновки з пережитого. Людям набридло, погане до них ставлення. Важливо щоб нові політики звітувалися перед народом і розуміли - наша країна себе образити вже не дозволить. Люди заслуговують жити краще. Хочеться порадити новим політикам, що, приймаючи рішення вони першочергово думали про людей, які стояли за країну і загинули за неї! Найважливіше, щоб політики приймали закони розумом, серцем і на благо країни. Не скрізь в Україні реагують однаково - хочу побажати людям не вірити сепаратистам. А чинна влада має миттю реагувати на заяви сепаратистів і дуже жорстко карати тих, хто цим займається. Ми - потужна, багата країна і якщо правильно нею керувати - всі житимуть в достатку. Я прошу українців - не слухати сепаратистів і приймаючи рішення, керуватися внутрішнім голосом, власними відчуттями! І лише, шляхом діалогу, вирішувати складні ситуації.

- Ти відчуваєш себе свідком становлення нової України? Відкриваєш для себе її нову?

  • Ми повинні об'єднатися і дати зрозуміти новій владі - вона зобов'язана приймати правильні рішення і лише на користь народу. Народ повинне мати за собою право будь-якої миті сказати свою думку, якщо вона суперечитиме діям влади і політиків. Нова влада має нести відповідальність за всі свої дії. Історія вже показала, як би українська влада не збагачувала себе - врешті-решт це закінчується, для неї, трагічно. Але і люди повинні правильно ставитися до демократії. Демократія - це не означає: "роблю що захочу". Демократія - це закони, яких громадяни мають дотримуватися! Ми швидше вийдемо з цієї кризи, коли чиновники почнуть вимагати саме із себе та діяти за законом! Тоді прості люди побачать їхній приклад і країна стабілізується!

- Хто для тебе ці люди на Майдані?

  • Всі люди, що загинули на Майдані і які стоять там зараз для мене - це просто герої! Це - прості люди, переважно молодь. Ті, хто хотів кращого майбутнього. Вони не хотіли вже жити в тій країні, де немає змін вже впродовж 23-х років. Мене приємно здивував їхній патріотизм! Навіть мовне питання зараз має бути - на другому плані. Мене сприймають однаково - розмовляю я українською чи російською. На Заході і Сході - однакові люди! А я хочу звернутися до політиків - не варто приймати поспішних проукраїнських рішень і навпаки. Все повинно робитися поступово, щоб не збурити зайвий раз країну. Наразі потрібно приймати економічні закони, які сьогодні мають вступати в дію, а завтра люди мають розуміти - їм вчасно виплатять зарплатню. Треба якнайшвидше навести лад в силових структурах, щоб люди не боялися виходити на вулицю. Вся Україна має співчувати спільному горю, знаю що на Майдані є люди з усіх куточків країни. Потрібно об'єднатися і вийти гідно з ситуації що склалался!

- Ти звісно бачив фото, відео маєтків Януковича, Пшонки і решти. Які враження?

  • Безліч людей живе за межею бідності, ледве зводять кінці з кінцями, грошей їм вистачає лише на їжу. Так не можна! Ці чиновники повинні понести заслужене покарання. Триматися за владу, через людські жертви, - неприпустимо! Жоден політик, не має права так діяти!

- Що би ти порадив українцям у новій Україні?

  • Хочу звернутися до людей. Будуть вибори - Президента України а потім до Верховної Ради. Прошу людей - вибирати розумом, вибирати серцем. Щоб не піддавалися на подачки і пропозиції, які їм робитимуть, купуючи їхні голоси за гроші! Це - найголовніше! Останні вибори показали, як обиралася минула влада. Кожна людина зобов'язана нести відповідальність, коли братиме гроші і віддаватиме свій голос за когось, заради власних але тимчасових благ! Ми будемо вибирати не лише своє майбутнє, а й своїх дітей, внуків і правнуків. Щоб не повторилися сценарії минулої влади!

- Три побажання новій владі для змін у країні!

  • Перше - людям, які стояли і досі стоять на Майдані не варто надмірно тиснути на нову владу. Потрібно просто дати їм працювати на благо країни! Друге - всі українці, які себе вважають українцями в Україні, мають зрозуміти - людські жертви ніколи не призводять до добра і жоден політик їх не вартий. А значить - вони повинні дуже виважено аналізувати і приймати заклики та пропозиції політиків! І третє - побажання нашим керівникам прийняття правильних рішень для виходу з економічної кризи!

http://tsn.ua/interview/vlada-yanukovicha-zlochinna-bo-voyuvala-z-vlasnim-narodom-337555.html

02.03.2014, 15:52
batir
Автор:
(batir)
Статус:
Опытный писатель (290 комментариев)
Подписчиков:
26
Медали:
Топ-матчи
Лига Европы Астана Маккаби 4 : 0 Закончился
БАТЭ Кельн - : - 19 октября 20:00
Заря Герта - : - 19 октября 20:00
Марсель Гимарайш - : - 19 октября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть