Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Российский ответ

2014-03-20 19:22 Міністерство закордонних справ Росії заявило, що у відповідь на заходи США РФ оголошує санкції протии американських ...

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що у відповідь на заходи США РФ оголошує санкції протии американських високопосадовців.

В санкційний список РФ ввійшли 9 американських чиновників: помічники президента США Деніел Пфайффер та Бенджамін Роді, заступник помічника президента США Керолайн Аткінсон, лідер фракції більшості у Сенаті Конгресу США Гаррі Рід, спікер Палати представників Конгресу СШАДжон Бейнер, голова сенатського комітету із закордолнних справ Роберт Менендес, та сенатори Мері Ленндрю, Джон Маккейн та Деніел Коутс.

Реакція американців на санкції з боку Росії: Сенатор Бен Коатс пише у Twitter. "Хоч я і розчарований, що цього літа з родиною не відправлюсь до Сибіру, але для мене честь опинитись у списку".

Сенатор МакКейн, який потрапив у Твітері написав "Я пишаюсь тим, що Путін наклав на мене санкції. Я ніколи не припиню свої зусилля та відданість свободі та незалежності України, це стосується і Криму".

20.03.2014, 19:22
assorti
Автор:
(assorti)
Статус:
Старожил (861 комментарий)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Лига Европы Аталанта Аполлон 3 : 1 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть