Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Сергей Притула: "Наша нова влада або десь з сосною не розминулась, або влучно імітує свою недолугість"

2014-03-22 13:59 Сергей Притула обозвал новую украинскую власть преступниками Шоумен и телеведущий Сергей Притула не может скрыть недовольства ...

Сергей Притула обозвал новую украинскую власть преступниками

Шоумен и телеведущий Сергей Притула не может скрыть недовольства новой властью. Он регулярно пишет в соцсетях о своем отношении к происходящему в Украине.

На официальной странице в Фейсбуке Сергей Притула опубликовал запись, в которой назвал новое украинское правительство преступниками.

"Або лижі не їдуть, або я..." Наша нова влада або десь з сосною не розминулась, або влучно імітує свою недолугість. Спочатку спокійно дивились, як окуповують Крим, надували щоки і бекали-мекали. Дочекались, коли вбили нашого вояка і нєожиданно(!!!) міністр оборони дає дозвіл на використання зброї нашими військами у Криму!!!

Ви не просто слабі на голову, ви - злочинці!!! Ви дочекались коли наших хлопців оточила не просто десантура, а танки, гаубиці і дивізія "Восток" і, "з барського плеча", дозволили відстрілюватись. З Калаша проти гаубиць?! Ідіоти!!!! Мозгів не вистачає зрозуміти, що тепер, коли не тільки ЮБК, а й степовий Крим зайнятий росіянами, наші хлопці просто не проб*ються до своїх??!!! І даючи наказ на застосування зброї ви дали паралельно команду регулярним військам йти визволяти своїх у Криму?! Ні???!!! То нах…?! Популісти грьобані! Чую скоро пролунає вже давно забуте "Кто тут временное? Слазь!"

Источник http://kriminal.tv/news/

22.03.2014, 13:59
Boris67
Автор:
(Boris67)
Статус:
Наставник (3945 комментариев)
Подписчиков:
5
Медали:
Выбор редакции × 4
Топ-матчи
Чемпионат Англии Лестер Вест Бромвич 1 : 1 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть