Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Референдум в Донецке

2014-03-23 14:59 У Донецьку інтернет-користувачі оригінально відгукнулися на хвилю сепаратизму, яка захопила Україну – вирішили провести референдум за ...

У Донецьку інтернет-користувачі оригінально відгукнулися на хвилю сепаратизму, яка захопила Україну – вирішили провести референдум за «воз’єднання» з Великобританією.

У соціальних мережах народилася жартівлива ініціатива голосувати за «возз'єднання» Донецька з Великобританією, оскільки місто засноване англійцем Джоном Юзом.

«Донеччани! Брати-англійці! Настав вирішальний момент!

ТІЛЬКИ ТОБІ ВИРІШУВАТИ, ДЕ БУДУТЬ ЖИТИ ТВОЇ ДІТИ І ЯКОЮ МОВОЮ ВОНИ БУДУТЬ ГОВОРИТИ!

Як відомо, Юзівка («Донецьк») споконвічно англійське місто, засноване великим промисловцем – англійцем – Джоном Юзом. Протягом більше сотні років російські обманювали нас, що це споконвічно-російське місто, а українці – що українське!

Ми вимагаємо референдуму з повернення Юзівки в своє споконвічне лоно – до складу Великої Британії! Слава Джону Юзу і його місту! Боже, бережи Королеву!» – закликають автори ініціативи.

Форма для голосування під назвою «Референдум про повернення Юзівки («Донецька») до складу Великобританії» розміщена під взерненням. Проголосувало вже більше 7 тисяч людей. 61 % із них висловилися за приєднання до Великобританії, 16 % – за широку автономію з регіональним англійською мовою.

Джерело: Donbass****

23.03.2014, 14:59
brom53
Автор:
(brom53)
Статус:
Старожил (856 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Тулуза 2 : 0 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть