Василь Кобін: як «сипалася» Андорра

2009-10-16 19:46  Після повернення до Донецька півзахисник «Шахтаря» та збірної України Василь Кобін поділився своїм враженням про минулий ...

Після повернення до Донецька півзахисник «Шахтаря» та збірної України Василь Кобін поділився своїм враженням про минулий матч з командою Андорри.

–– Василь, з перемогою тебе і з поверненням! Як добралися?

–– Дякую! Добиралися, звичайно, важкувато. На дорогу додому пішло чотирнадцять годин. Зараз відпочиваю на базі. Поки не знаю, братиму участь у тренуванні чи ні. Подивимося, що там за програмою.

–– У першому таймі матчу з Андоррою вам вдалося забити один гол, у другому – п'ять! У чому причина? Напевно, у перерві була серйозна чоловіча розмова?

–– Та ні, просто перший тайм ми грали проти вітру. Андорра просто била м'яч вперед і з нічого створювала небезпеку біля наших воріт. Плюс на нас тиснула необхідність щонайшвидше забити гол і спочатку, у цьому плані, не багато що виходило. Але коли Андрій забив, звичайно, стало грати легше.

–– Можна сказати, що у другому таймі Андорра поступилася Україні фізично?

–– Ні, просто ця команда грає до першого або другого пропущеного гола, а потім «розсипається».

–– У першому таймі в одній з ігрових ситуацій ви з Андрієм Пятовим не зрозуміли один одного. Признайся, хто з вас припустився помилки?

–– Складно сказати. Напевно, ні моєї, ні його помилки не було. Просто Андрій сказав, що він грає, я йому залишав м'яч, почав йти. Повертаюся і бачу, що Андрій не встигає і м'ячем ось-ось заволодіє гравець команди суперника. Тому і зчинилася така ось метушня. А так, в принципі, все нормально.