Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

І ще трохи про росіян.

2014-04-04 11:07 плакат Мушу розчарувати всіх тих, хто каже та ще досі свято вірить в те, що не ...

плакатплакат

Мушу розчарувати всіх тих, хто каже та ще досі свято вірить в те, що не всі росіяни в Росії шовіністи та не всі росіяни погані люди по відношенню до України.

Ті 70 % росіян, що обов'язково підтримують політику путіна у разі військового нападу на Україну для окупації України - Бог з ними і Бог їм суддя.

А от ті 29,9% росіян, що будуть нібити проти окупації, то вони лише проти військової окупації України, але вони за "братскую" окупацію ... І лише отой 0,1% росіян закликають лишити в спокої Україну і дати можливість жити всім громадянам України так, як українці того бажають самі. А оті 0,1 % це так мало, щоб мати привід для того, щоб сказати, що не всі росіяни в Росії шовінівти та не всі росіяни погані "братья".

Серед моїх знайомих та друзів є багато росіян. Багато колишніх військових, льотчиків, медиків, інженерів, фотографів, та багато багато інших розумних людей. Вони всі цікаві, вони можуть багато говорити про все що завгодно і ви можете добре і довго спілкуватися з ними.

Але майже завжди настає той момент - коли "хтось в тиші лісу на гілку суху наступає і гілочка та голосно хрустить та ламається" - роіянин чомусь згадує теми помаранчевої революції, України, Голодомору, терору Героїв УПА, проевропейського вектору руху України ... і майже всі мої знайомі, як один, які ще мить тому були поміркованими людьми, раптом починають говорити словами Кадирова : “Грузия, Южная Осетия, Украина – все это будет длиться и длиться. Это какая-то тайная болезнь России. Почему мы должны постоянно страдать, если можем ликвидировать это раз и навсегда?”

Буває і так, хоча рідко, коли вони висловлюють свої думки пом'якше. Вони тоді згадують та говорять про "братство", союз слов'ян, про наші спільні корені та моменти історії.. Але завжди в їх виступах присутня та зарозумілість "старшого брату" - тому що землі Україні дала Росія ( а до цього хіба українці були подібні до євреїв без країни), і газ, що росіяни продають українцям задешево, і що росіяни все дають українцям, та і в цілому, вся та Україна то Окраіна, хіба це не зрозуміло з назви? Україна - то найпівденніше провінція великої Росії. І мова українська така смішна!

І кожного разу коли я спілкуюся з росіянами, я боюся тої бомби імперіалізму що є в середині кожного росіянина.

А цей такий милий знайомий росіянин, з якими ми так весело та неупередженно спілкуємось, несе в собі такого собі маленького імперіаліста, який візьме та "видасть" - , що Україна це непорозуміння якесь, а вас всіх, бєндєровцев, стріляти треба "без суда и следствия" ! Спілкування з росіянами, це як прогулянка по лугу, де пасуться корови ... постійно боїшся вступити в лайно. Іноді ловлю себе на думці, що дуже сильно хочу нерозуміти російської мови

Олександр Башта http://durdom.in.ua/uk/main/article_print/article_id/21440.phtml

04.04.2014, 11:07
betelgeuze1948
Автор:
(betelgeuze1948)
Статус:
Эксперт (7600 комментариев)
Подписчиков:
121
Медали:
Выбор редакции × 64
Топ-матчи
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич 2 : 0   25 сентября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть