Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Вічна пам'ять Герою

2014-05-02 21:09 Ось як воно буває - зранку ти прокидаєшся, хочеш піти на матч за участі улюбленої команди, ...

Ось як воно буває - зранку ти прокидаєшся, хочеш піти на матч за участі улюбленої команди, власне, йдеш із хлопцями на стадіон. І тут - бац! - тебе вже немає... Вся Україна у скорботі.

Спільні проблеми єднають. Це факт. Події, що сколихнули Україну в кінці листопада минулого року дають відгомін і досі.

Та і навряд чи ми вже колись забудемо про Євромайдан та, тим паче, про Небесну сотню. Ми просто у противному випадку зганьбимо не тільки пам'ять про загиблих, а й власне всю історію свого народу. Революція консолідувала усі прошарки нашого населення. Інша справа -який вектор у підсумку вони обрали. Так чи інакше, під час протистоянь владі ми стали свідками єднання багатьох людей. Ультрас осторонь, звісно ж, не залишились. Та чи могли вони, врешті-решт, заплющити очі на вбивства, корупцію та просте бажання жити у кращій державі? Не могли. Бо вони і є однією із тих часточок, ба! іскринок, що рухають народом. Так було свого часу в Югославії, так було і в Туреччині.

Усе розпочалось перемир'ям між уболівальницькими колективами та обороною Майдану, наразі актуальними є спільні марші між принциповими суперниками в унісон із виконанням, мабуть, найпопулярнішого хіту весни. Самі знаєте якого. Через "ганебні" висловлювання в бік московського дідька та подальшу реакцію з боку керівництва власного клубу, ультрас донецького "Шахтаря" сьогодні підтримувати своїх улюбленців не будуть. Так і має бути - ми ж хочемо, щоби в нас була насправді ЄДИНА країна?!

Проблема в тому, що поки у Києві можновладці між собою торгуються, ділять до сих пір портфелі, то на Сході ситуація вийшла з-під контролю. Сьогоднішній марш прихильників "Чорноморця" та "Металіста" в Одесі плавно перейшов у сутичку із сепаратистами. Є скорботні наслідки - загинув уболівальник "моряків".... Вічна пам'ять... Далі без коментарів.

Як віщує "Еспресо ТВ", то на даний момент уже вбито двоє людей... Тим часом люди швидко мобілізуються.

02.05.2014, 21:09
02.05.2014, 21:09
176894 0
lionel_07
Автор:
(lionel_07)
Статус:
Старожил (761 комментарий)
Подписчиков:
41
Медали:
Выбор редакции × 2

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть