Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Мій клуб - Динамо Київ!

2009-12-22 16:55 За декілька днів на сайті було висказано достатньо думок з приводу політики клубу, його маркетингової діяльності, ...

За декілька днів на сайті було висказано достатньо думок з приводу політики клубу, його маркетингової діяльності, роботи із вболівальниками, взаємозв язку "гра команди - рівень відвідуваності матчів". Повністю поділяю думку щодо важливості цих питань!

І хочу сьогодні поставити шановній аудиторії наступне запитання: а який він, той "запас міцності", "старий багаж", на якому триматиметься бренд Динамо Київ? Скільки років без значних успіхів в Європі може витримати така потужна марка як ДК?

Я знаю, що існує певний відсоток вболівальників (до яких належу і я), які вболіватимуть за Динамо навіть за умови вильоту до Першої ліги Чемпіонату України! Але я кажу не про це. Я кажу про нових вболівальників. Як скоро для підлітків, які грають у футбол в якомусь зі "спальних" районів Києва (або візьмемо навіть Україну), командою " №1 може стати не Динамо, а, наприклад, Арсенал чи Оболонь. А може, й Шахтар! Я вже не кажу про Барсу із Реалом тощо.

То скільки часу можуть дозволити собі не вигравати Динамо Київ або, наприклад, Челсі, Баварія, Бенфіка, і при цьому залишатися "грандами", клубами з "топ-групи"?

І, відповідно, скільки часу та євро-успіхів треба, наприклад, Шахтарю, Зеніту та Вольфсбургу, аби увійти до цієї групи?

Вірю, що Динамо Київ і надалі залишатиметься "топ-командою" не тільки для мене та більшості з присутніх на цьому сайті, але й для широкою аудиторії вболівальників по всьому світу! І ми маємо цьому сприяти!!!

З повагою.

22.12.2009, 16:55
22.12.2009, 16:55
21929 0
den_fcdk
Автор:
(den_fcdk)
Статус:
Старожил (727 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Барселона Малага 1 : 0   21 октября 21:45
Вильярреал Лас-Пальмас - : - 22 октября 13:00
Чемпионат Италии Кьево Верона - : - 22 октября 13:30
Чемпионат Украины Сталь Черноморец - : - 22 октября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть