Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Він випереджав свій час

2017-05-13 16:41 Я чотири сезони мав можливість спостерігати за роботою Валерія Васильовича Лобановського в футболі. Зараз інколи думаю, ... Він випереджав свій  час

Я чотири сезони мав можливість спостерігати за роботою Валерія Васильовича Лобановського в футболі. Зараз інколи думаю, аналізую, співставляю його роботу в «Динамо» та збірній України. Приходжу до висновку, що це був Тренер, який випередив час. Про те, що думав Валерій Васильович стало актуальним через деякий час.

Гра в три захисники. Пам’ятаю, яким було здивування, коли Лобановський до Головка( Федорова) та Ващука добавив Герасименка. Звичайно, сучасна гра в три центральних захисники трохи відрізняється( тоді «Динамо» грало із ліберо і стопером), але суть в тому, що в обох випадках в середині поля при позиційній атаці прибавлявся додатковий гравець. Схему із трьома захисниками потім використовував за час своєї роботи Михайличенко, але він грав із двома стоперами проти двох форвардів суперника. В сучасному футболі схема із трьома центральними захисниками стає дуже популярною не тільки в Італії( де частина команд грає так останні роки), але і у всьому футбольному світі.

Гра в три форварди, або одного центрального нападаючого. Пригадую, як в кваліфікації ЛЧ( сезон 2000-01) проти румунського «Стяуа» Лобановський виставив три нападаючих, одного на вістрі та два на флангах. Тодішній тренер румунської команди Віктор Піцурке був просто до цього не готовий. За такою схемою гри останні роки грають майже всі команди. Нас раніше боялися, поважали, вчилися, а зараз зневажають, сміються, знущаються. Ми вже два із половиною роки нормально не можемо обіграти «Шахтар». Минулорічний плей –офф проти «МС» показав, що між командами прірва. Англійці навіть не очікували відсутність опору. «Динамо» знову будує нову команду..

Зараз свій шанс отримав гравець колишній гравець Валерія Васильйовича Сергій Ребров. Зроблено дуже багато хорошого. Чемпіонство та участь в ЛЧ повинні були дати поштовх для розвитку, а виявилося - стало вершиною команди. Все дуже просто: є гроші – витрачаємо іх на гравців, немає – оголошуємо довіру власним вихованцям. Напевно, вже більше сотні мільйонів було витрачено на нових гравців. Але все марно. Хоч якийсь слід залишили за собою тільки чоловік 5-6( Діого Рінкон, Бангура, Драговіч, Ленс, Єрьоменко, Даніло). Про якісь здобутки можна говорити тільки на рівні чемпіонату. В Європі ми вже давно ні на що не претендуємо.

Окремо зверну увагу на молодь. Іспанські тренери працюють третій рік із молодіжними командами. Це вже буде третій випуск дублю. Де хоч хтось? Циганков був і так найталановитішим гравцем свого віку в країні. Він би при будь-якій системі виплив Прогрес Беседіна став можливим завдяки трансферу Кравця із Теодорчиком та невдалої гри Мораєса із Гладким . На противагу цьому, український тренер Юрій Мороз із командою Ю -19 виступив дуже вдало на рівні групового турніру ЛЧ. Частково команда Ю -19 була створена на основі команди Ю -17 під керівництвом Віталія Косовського. В обох командах іспанського було не так багато. Чому німці, які теж вчилися у іспанців, не запрошували іспанських тренерів, не копіювали все, а вчили своїх спеціалістів, адаптували все до своїх реалії? От вам і проста відповідь. До –речі, поки у дублі вчорашні гравці Ю -19 не особливо поспішають себе проявляти. Це до того, що всі успішні динамівські команди будувалися на власних гравцях. Продовжувати можна ще дуже довго. На жаль, світла в тунелі навіть поки не передбачається .

Радіймо перемогам в деградуючому чемпіонаті. Порівнюємо кожного молодого гравця із колишніми легендами. Мріємо про ЛЧ. Та сподіваємося, що рано чи пізно знову ім’я «Динамо» буде гриміти на весь футбольний світ.

Мбокани возвращается в «Динамо»

13.05.2017, 16:41
13.05.2017, 16:41
271512 2 bortand, auto-masyanolchik
tyschenko
Автор:
(tyschenko)
Статус:
Старожил (980 комментариев)
Подписчиков:
17
Медали:
Выбор редакции × 63
Топ-матчи
Лига Европы Аякс Ман.Юнайтед 0 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть