КуКон 2017. День восьмий.

2017-06-29 09:08 Браво, Браво! ПОРТУГАЛІЯ - ЧИЛІ - 0:0 (пен. 0:3) 28 червня 2017 р. Кубок конфедерацій–2017. Матч ...

Браво, Браво!

ПОРТУГАЛІЯ - ЧИЛІ - 0:0 (пен. 0:3) 28 червня 2017 р. Кубок конфедерацій–2017. Матч 1/2 фіналу. Казань. Стадіон «Казань Арена». 40885 глядачів. Суддя: Аліреза Фагані (Іран).

Португалія: Руй Патрісіу, Бруну Алвеш, Жозе Фонте, Елізеу, Седрік, Бернарду Сілва (Рікарду Куарежма, 83), Вілльям Карвалью, Андре Гомеш (Желсон Мартінш, 116), Адрієн Сілва (Жоау Моутінью, 102), Кріштіану Роналду (к), Андре Сілва (Нані, 76).

Тренер: Фернанду Сантуш.

Чилі: Клаудіо Браво (к), Маурісіо Ісла (Хосе Фуенсаліда, 120), Гарі Медель, Гонсало Хара, Артуро Відаль, Педро Ернандес (Франсіско Сільва, 112), Жан Босежур, Чарлес Арангіс, Марсело Діас, Алексіс Санчес, Едуардо Варгас (Мартін Родрігес, 86). Тренер: Хуан Антоніо Піцці (Іспанія).

Попередження: Хара (23), Карвалью (31), Андре Сілва (43), Ернандес (51), Фонте (96), Алвеш (111), Седрік (115). Серія пенальті: Відаль (0:1), Куарежма (0:1 - воротар), Арангіс (0:2), Моутінью (0:2 - воротар), Санчес (0:3), Нані (0:3 - воротар).

Очікувалося, що чилійці будуть більше атакувати, а Португалія, як завжди за Сантуша, діятиме від захисту. Натомість обидві команди діяли дуже обачно. У першому таймі тільки одного разу португальці були близькі до успіху - Роналду викотив гарно під удар Андре Сілві. Та новобранець "Мілану" змарнував чудову нагоду. У другому таймі вже найкращого шансу домоглися чилійці - Варгас у падінні через себе. Тут уже Патрісіу виручив. Так логічно все докотилось до овертайму. Але і в додатковий час команди особливо не ризикували. І лише на 119 хвилині, як завжди настирний Відаль завдав разючого удару з лінії штрафного майданчику - штанга! Добивання партнера по команді - перекладина! О це так фейерверк на завершення! Та фейєрверк насправді нас очікував в серії пенальті. Оскар Браво по черзі відбив доволі непогані удари Куарежми, Моутінью та Нані,повторивши досягнення Шовковського. На завершення німецькі телевізійники порадували глядачів сюжетом про подорож журналістки до російського дачника. І щирого захоплення свіжими огірочками. Але я більше вже турбуватися почав за молоду дівчину, адже мужчина вже аж занадто міцно вчепився в її руку і тягнув все кудись. Сьогодні в 21:00 другий півфінал Німеччина - Мексика.

29.06.2017, 09:08