КуКон 2017. День дев'ятий.

2017-06-30 08:19 НІМЕЧЧИНА - МЕКСИКА - 4:1 (2:0) 29 червня 2017 р. Кубок конфедерацій–2017. Матч 1/2 фіналу. Сочі. ...

НІМЕЧЧИНА - МЕКСИКА - 4:1 (2:0) 29 червня 2017 р. Кубок конфедерацій–2017. Матч 1/2 фіналу. Сочі. Стадіон «Фішт». 37923 глядачів. Суддя: Нестор Пітана (Аргентина).

Німеччина: Марк-Андре тер Штеген, Йонас Гектор, Маттіас Гінтер, Бенджамін Хенріхс, Антоніо Рюдігер, Джошуа Кімміх, Себастьян Руді, Юліан Дракслер (к) (Амін Юнес, 81), Леон Горецка (Емре Джан, 67), Тімо Вернер, Ларс Штіндль (Юліан Брандт, 78).

Тренер: Льов Йоахім.

Мексика: Гільермо Очоа, Нестор Араухо, Мігель Лаюн, Ектор Морено (к), Освальдо Аланіс, Хонатан дос Сантос (Рафаель Маркес, 66), Ектор Еррера, Хавьер Акіно (Ірвін Лосано, 46), Рауль Хіменес, Джовани дос Сантос (Марко Фабіан, 62), Хавьєр Ернандес. Тренер: Хуан Карлос Осоріо (Колумбія).

Голи: Горецка (6, 8), Вернер (59), Фабіан (89), Юнес (90+1). Попередження: Хіменес (55), Джан (72).

Німці за вісім стартових хвилин убили інтригу зовсім. Я не хочу сказати, що мексиканці здалися, але віри в їх очах явно поменшало. Горецка ж своїми шикарними ударами засвідчив свої зазіхання на основний склад бундестім на наступному ЧС. Щоправда мене трохи здивувала Мексика - якась вона була монотонна, без іскри. Можливо втома накопичилась? У другому таймі Німеччина ще двічі розкатала захист Мексики. Вернер наприклад забивав свій гол уже в порожні ворота. Неймовірна "плюха" від Фабіана тільки підсолодила пігулку. Після такої гри уже почав замислюватись, чи зможуть основі гравці збірної Німеччини повернути собі місце в основі. Кімміх, Рюдігер, Горецка, Гектор - готові бійці для майбутніх звершень. В підсумку маємо ще один матч Чилі - Німеччина на цьому турнірі. Тільки вже цього разу нічиї бути не може. Невже німці і Чилі так "розкатають"? Сподіваюсь все ж на конкурентний фінал.

30.06.2017, 08:19