Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Динамо Скендербеу. Шанс для молоді. Выбор редакции

2017-11-21 20:30 До матчу відповіді в Албанії із Скендербеу Динамо підходить у гарному настрої. Здається, що невдачі позаду. ... Динамо Скендербеу. Шанс для молоді.

До матчу відповіді в Албанії із Скендербеу Динамо підходить у гарному настрої. Здається, що невдачі позаду. В чемпіонаті із Зіркою був проведений дуже якісний матч за багатьма показниками. У першому таймі команда летіла. У другому грала по рахунку. Та легко відчувалось те, що за потреби команда може легко додати.

У ЛЄ команда вже пробилась у весну. Чи буде це перше місце? Ми ж всі розуміємо, що на 99% це питання вже вирішено. Тому для команди два матчі в ЛЄ – гарна можливість пограти у задоволення. Результат не тисне. Рівень суперника також точно не вищий за Зірку. Все є. Грайте, перемагайте.
До того ж є можливість дати більше ігрової практики на такому рівні молоді. Зрозуміло, що зловживати не варто. Та Буяльский дискваліфікований. Тому це гарна можливість випробовувати Шепелєва, Шапаренко, Смирного, Миколенко на такому рівні. Так, Скендербеу – не гранд світового футболу. Та єврокубки – особливий досвід, особлива психологія. Нажаль гра буде при пустих трибунах. Це не є для футболістів гарною новиною. Молодь Динамо заслуговує на значно більше, ніж 3 хвилини у матчі чемпіонату. Дуже зручна ситуація. Коли результат не тисне. Саме через це я б спрогнозував появу в основі трохи більше молоді. Не варто зловживати. Для командної психології важливо і далі здобувати перемоги. Та такого зручного шансу, як два наступні матчі у ЛЄ, може не скоро випасти.

Що можна сказати про Скендербеу? Команда досить переконливо довгий час виглядала в чемпіонаті. 7 перемог поспіль. Впевнений величезний відрив від другого місця. Та останні два матчі в чемпіонат не вийшли. Дві нічиї із найближчими конкурентами. Та чи вплинуло це на відрив? Він і далі дуже комфортний. До того ж дома у ЛЄ албанська команда в груповому етапі не програвала. Стиль гри досить відомий. Досвідчена команда без талановитої молоді. Команда грає по можливостям. Не дає грати супернику, в’яже гру в центрі. Використовує свої козирі. А це, як ми пам’ятаємо по київському матчу, високий, потужний, незручний, досить технічний форвард із Гамбії Сове. І новий лідер команди, який в Києві не грав, а зараз на полі веде за собою команду. Досить швидкий і досвідчений універсал, який може зіграти і на фланзі атаки, і у центрі поля, албанець Афрім Таку. Нас чекає силовий футбол. Форвард, який буде чіплятись за м’яч і розгортати швидкі атаки. І дійсно швидкі, небезпечні атаки.

Протиснути цю оборону досить важко. Ми ж пам’ятаємо, що тільки вихід Мораєса у другому таймі зламав хід гри. За перші 5 хвилин другого тайму Динамо, завдяки шаленому пострілу Сидорчука і чудовій атаці від Гонсалеза і Мораєса, вийшло вперед. А до перерви все було сумно. Ми бились об оборону, щось створювали, та тринькали. Після перерви увімкнули швидкості, включили високий пресинг і розібрали суперника.

Я не думаю, що один матч із Зіркою, навіть досить вдалий за малюнком, свідчить про те, що Динамо прямо таки буде зараз всіх розривати. Так, Віктор Циганков після травми грає натхненно, швидко, розумно. Саме швидкість і якість його рішень в атаці зараз додали Динамо нові барви. Та зараз це не свідчить про стабільну високу якість, про злам у кризі в грі Динамо. В ЛЄ є результат, але стабільної якості у грі Динамо не показує. Ця якість результату досягається завдяки тому, що в суперниках у нас досить середні суперники. Тому то дуже важливо дати можливість у такому матчі молоді набути досвіду єврокубків.

Дякую за увагу!

Эдуард Соболь: «Динамо» не будет легко в Казахстане»

21.11.2017, 20:30
yarameel
Автор:
(yarameel)
Статус:
Наставник (2692 комментария)
Подписчиков:
34
Медали:
Выбор редакции × 102

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть