Дякую Збірній ! Дякую нашим вболівальникам !

2018-09-07 00:31 Усіх з заслуженою перемогою, українці ! Цю перемогу ми дійсно учора заслужили. Статистика та сама якість ...

Усіх з заслуженою перемогою, українці ! Цю перемогу ми дійсно учора заслужили.

Статистика та сама якість гра свідчить про те, що перемога нашої Збірної абсолютно по ділу.

Давно я не отримував такої насолоди від гра нашої Збірної. Просто розкішно зіграли ! Однозначно кращий матч Збірної перед керівництвом Шевченка !

Буду хвалити сьогодні Андрія Миколайовчиа, бо є за що. Бо грали ми першим номером, чого я не чекав від Шевченка. Здивував, так здивував !

Сподобалось, що українці рухались увесь матч. Не зупинялися майже ні на хвилину. Пресинг був по усьому полю.

Малиновський та Марлос були тим стрижнем, на якому у центрі поля трималась гра нашої Збірної.

Якби не цей дурний гол на 4-ій хвилині, то перемога була ще б впевненішою.

А по суті, що чехи створили біля наших воріт за виключенням голу та пару моментів ? НІЧОГО.

Яремчук занадто нервував, бо не можна так нервувати. Мав 3 моменти, які повинен був реалізовувати. Стьопа також мав три моменти, де міг би забити. Але "то таке".

Матвієнко непогано. Караваєв спокійно зіграв.

Коно у своєму стилі. Гол забив ! У Ярмоли не усе виходило, але у бажанні не відмовиш.

При усій моїй нелюбові до бразильця Марлоса, він сьогодні дуже класно зіграв.

Заміни Ярмоли та Коно у другому таймі зрозумілі. Андрій Миколайович вчинив розумно, прибирігши цих двох на матч зі Словаччиною.

І не кажіть, що Зінченко забив випадковий гол. Це гол ми заслужили своєю грою ! І усе тобі пробачаю, Зіна !

І я просто був "під столом", коли тунець з 5 метрів не забив :) Не повечеряв напевно ;)

Я тут увесь матч гадав: це Чехія настільки слабка, або Збірна України настільки сильна ? Усе разом. Це Збірна України зробила своїми діями слабкою чехів ;)

І окрема подяка нашим відданим вболівальникам ! Ви просто були неперевершиними ! Таке відчуття, що грали вдома ! Перед початком матчу, коли зникло світло, наші затягнули "хутін - пуйло" ! Це було просто неперевершено ;) А скільки разів лунала "Червона рута", що і не перерахуєш. Велика подяка вам, українці за цю божевільну підтримку !

Тепер чекаємо на перемогу над словаками у фартовому Львові !