Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Мутко побоюється, що Росія не зможе подолати відбір до Євро-2012

2010-08-14 16:57 Міністр спорту, молодіжної політики та туризму РФ Віталій Мутко відмовився оцінювати гру збірної Росії в першому ...

Міністр спорту, молодіжної політики та туризму РФ Віталій Мутко відмовився оцінювати гру збірної Росії в першому матчі під керівництвом нового головного тренера Діка Адвоката.

"Національна збірна - це дуже складний механізм, і оцінку повинні давати головний тренер збірної і президент Російського футбольного союзу, - повідомив.- Я готовий всім чим завгодно - і душею, і серцем - всіляко допомагати команді, але у мене, як і у будь-якого вболівальника, існує тривога перед стартом відбірного турніру".

Міністр спорту також відзначив, що у відбірковій групі росіянам у першу чергу слід побоюватися конкуренції з боку збірної Ірландії.

"Я думаю, що не Словаччина, а Ірландія стане нашим головним суперником у відборі на чемпіонат Європи, - сказав Мутко.- Не забувайте, що Ірландія пролетіла повз чемпіонату світу з суб'єктивних причин. І, до того ж, по-перше, це дуже пристойна команда, а по-друге, все футбольне співтовариство перебуває в певному боргу перед Ірландією за ситуацію, яка відбулася у плей-офф до чемпіонат світу".
Джерело: http://championat.ru

14.08.2010, 16:57
14.08.2010, 16:57
37237 0
fanat_kiev
Автор:
(fanat_kiev)
Статус:
Начинающий писатель (51 комментарий)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился
Чемпионат Италии Интер Сампдория - : - 24 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть