Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Deutsche Welle: Україна провалила графік підготовки тренувальних баз до Євро-2012

2010-08-20 19:56 На нараді з підготовки до Євро-2012 у штаб-квартирі УЄФА у Ньоні цієї суботи Україна серед іншого ...

На нараді з підготовки до Євро-2012 у штаб-квартирі УЄФА у Ньоні цієї суботи Україна серед іншого має звітувати про підготовку тренувальних баз. За даними Рахункової палати, нині роботи ведуться лише на чверті об'єктів.

Згідно з вимогами УЄФА, Україна має підготувати 32 тренувальні бази для команд-учасниць європейської футбольної першості. Проте, як встановила Рахункова палата, в урядовій програмі цього року передбачено заходи з підготовки лише 22 баз. Аудитори також встановили, що замість початку робіт на двадцяти базах, підготовка триває лише на одинадцяти. За матеріалами перевірки, міністерство з питань сім'ї, молоді та спорту "взагалі не володіє інформацією про стан робіт і обсяги залучених ресурсів". А на підготовку дев'яти інших виділено менше 15 відсотків від запланованих коштів.

У листі до Національної агенції з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року, Рахункова палата зазначила, що "зі створенням агенції з'явилися сподівання на оперативне й відповідальне подолання проблем". У самій Нацагенції коментувати ситуацію з підготовкою тренувальних баз відмовилися. Голова місцевого оргкомітету Маркіян Лубківський також уникнув коментарів.

Тим часом голова Народного комітету Євро-2012 та спортивний оглядач Володимир Щербачов підтримав висновки аудиторів про відповідальність за провал підготовки тренувальних баз попереднього уряду. Він не виключив, що українська делегація обіцятиме УЄФА підготувати бази за рік-півтора: "У нас є така звичка – все готувати в останню мить. І хоча ми весь час обіцяємо, тепер уже видані розпорядження нинішнім урядом і президентом. Тут більш жорстка команда щодо виконавчої дисципліни".

Щербачов зазначив, що має сподівання на виправлення ситуації через те, що бізнес і влада тепер мають близькі та довірливі стосунки за рахунок свого спільного донецького походження: "Я вже знаю, що в цьому братиме участь сам Ринат Ахмєтов. Тобто його фірми. І якщо Колесніков, який обіймає посаду віце-прем'єра, цим займається, це означає, що в цьому буде вигода для інвестора і що він матиме гарантії від держави, що з поверненням інвестицій буде все гаразд".

Напередодні міністр економіки Василь Цушко під час інтернет-конференції підтвердив, що "іноземцям зв'язуватися з Україною ризиковано і нецікаво". Він визнав, що сподівання на виконання більшості робіт з підготовки до Євро-2012 іноземними інвесторами завершилися тим, що «ми розполохали інвесторів настільки, що жоден об'єкт до Євро-2012 так і не фінансується ними". Отже тепер, за словами урядовця, Кабмін має "все будувати за рахунок державного бюджету". І додав, що це – мільярдні витрати.

Джерело: http://www.dw-world.de

20.08.2010, 19:56
20.08.2010, 19:56
37728 0
fanat_kiev
Автор:
(fanat_kiev)
Статус:
Начинающий писатель (51 комментарий)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич 2 : 0 Закончился
Лига чемпионов Спартак Ливерпуль - : - 26 сентября 21:45
Наполи Фейеноорд - : - 26 сентября 21:45
Боруссия Д Реал - : - 26 сентября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть